У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:19, 5 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Cho-Jazz 2011” | Статті

“Cho-Jazz 2011” | Статті thumbnail

Мистецьке Об’єднання «Дзиґа» та «ДжазКлуб.Львів» організовують виїзд молодих українських джазменів на навчання у Літній Джазовій Школі в Польщі.

41-ша Міжнародна Літня Джазова Школа в м.Ходжєж
ІІІ Польсько – Українські джазові майстер-класи
«Cho-Jazz 2011»
(20 липня-31 липня)

Із 20 до 31 липня 2011р. у польському місті Ходжєж відбудуться відомі джазові майстер-класи, на які матимуть змогу потрапити українські джазові музиканти щоб два тижні повчитись у видатних європейських джазменів.
Це є найстарші джазові майстер-класи в східній частині Європи, які до нашого часу продовжують бути вагомою подією в європейському джазовому русі. З майстер-класів у Ходжежі вийшла ціла плеяда видатних джазових музикантів, які літом приїжджають щоб викладати тут.
Мистецьким Директором Школи цього року буде професор Ян Ярчик - декан відділу джазу McGill University в Монреалі
Мистецький директор ІІІ Польсько-Українських Джазових Майстеркласів – Януш Шром
Для громадян України – стипендіальна знижка 50% та безкоштовне проживання у хостелі.
Молоді українські музиканти матимуть чудову можливість отримати нові знання від професійних викладачів джазу із Польщі, Німеччини, Іспанії та Канади; досвід праці в джазовому колективі; послухати лекції з історії та теорії джазової музики; щовечора брати участь у джем-сейшенах; проявити себе на великій сцені у фінальних концертах; познайомитися з молодими музикантами з інших країн і , можливо, створити нові міжнародні музичні проекти...
За два останні роки мистецьке об'єднання "Дзиґа" та львівський джаз-клуб організувало поїздку на майстер-класи для п’ятдесятьох музикантів з України.

Організатори в Україні: Мистецьке Об’єднання «Дзиґа», «ДжазКлуб.Львів»
Організатор в Польщі: Ходжєжський Будинок Культури (Польща, м. Ходжєж, воєв. Великопольське)

Учасники:

готові групи або індивідуальні учасники – учні, студенти музичних училищ, академій, кожен студент мусить вміти читати ноти з листа, мати свій власний інструмент.

Загальна програма:

заняття в інструментальних і вокальних класах; групи: комбо, біг-бенд, індивідуальні заняття; теорія та історія джазу: лекції, покази аудіо-відео, щоденні джем-сейшени, концерти.

Довідка:

«Міжнародні Джазові Варштати» в м. Ходжєж розпочали свою історію в 1971 році.
Протягом 2х тижнів музиканти мають чудову можливість отримати нові знання від професійних викладачів джазу; досвід праці в джазовому колективі; послухати цікаві лекції з історії та теорії джазової музики; кожного вечора брати участь у джем-сейшенах; проявити себе на великій сцені у фінальних концертах; познайомитися з молодими музикантами з інших країн і, можливо, створити нові міжнародні музичні проекти А крім цього побувати в прекрасній атмосфері лісів і озер, серед яких знаходиться м.Ходжєж.
Всі викладачі на варштатах є професійними джазовими музикантами. Наприклад Ян Ярчик – мистецький директор варштатів – свого часу був викладачем фортепіано в Берклі, а зараз є деканом джазового відділу в McGill University в Монреалі (Канада). Сюзан Вайнерт (гітара) та Мартін Вайнерт (контрабас) – подружжя з Німеччини, які разом грають концерти у цілому світі. Марек Балата – один з найвідоміших польських джазових вокалістів. Так можна перечислювати і всіх інших викладачів.

УЧАСТЬ У ШКОЛІ:

Щоб взяти участь у майстер-класах потрібно заповнити анкету та прислати її до 10.06.2011 на e-mail : dzygajazz@gmail.comЦя адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. або на адресу 79035 м . Львів , вул. Зелена 102, Мистецьке Об’єднання «ДЗИҐА» . Після отримання підтвердження участі у майстер-класах (до 20.06.2011), потрібно до 05.07.2009 обумовити форму і термін оплати за участь у Джазовій Школі, харчування і проживання з координатором проекту Ігором Гнидиним ( тел. 8-096 784 14 17 )

ChoJazz 2011_finВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: