У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:42, 5 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Флюгери Львова» вперше відбудуться у Києві | Статті

«Флюгери Львова» вперше відбудуться у Києві  | Статті thumbnail

01 - 02.05.2011

Культовий львівський етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» цього року вперше відбудеться у Києві. 1 та 2 травня на Київських «Флюгерах Львова» виступатимуть гурти з Польщі, Білорусії та України. Шанувальники фестивалю зможуть помандрувати за улюбленими музикантами зі Львова до Києва чи навпаки.
Фестиваль, що став музичною візитівкою Львова, вже дев’ять років поспіль збирає тисячі гостей з різних міст України і Польщі. За цей він став найпопулярнішим весняним фестивалем в Україні, а ексклюзивно відведений «Флюгерам» дворик львівської Ратуші вже не може вмістити всіх бажаючих. Тому фестиваль змушений розширюватися на міста, з яких приїжджає найбільша кількість відвідувачів. Цього року до «Флюгерів Львова» приєднаються Київ та Тернопіль.
На Київських «Флюгерах» фольком та джазом гостей частуватимуть польські експериментатори з музикою «TRYKI:Lebik-Trebski-PaPaZura», білоруський iнструментальний театр «Vuraj», україно-сербський проект «Shopping Hour», та українські етноджазмени «ДомРа».
У перший день фестивалю виступлять улюбленці «Флюгерів» – львівський гурт «ShockolaD», що кожного разу приємно дивує своїми етно-джазовими експериментами. Польсько-український колектив «DagaDana» гратиме на «Київських Флюгерах» у самому розпалі свого всеукраїнського туру. Завершуватиме фестиваль рок-гурт «Мертвий Півень». Легенди львівського року презентуватимуть свій новий альбом «Радіо Афродита», що отримав свою назву від радіостанції УПА, яка діяла у 1943-45 рр.

Вхід на Київські «Флюгери» буде платним.
Місцем проведення Київських «Флюгерів Львова» стане Фестиваль-ресторація «Диван» (Бесарабська площа, 2).
Детальніше про Київські «Флюгери Львова»: www.naturaleast.net

Довідка:

Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» щороку проводиться Мистецьким об’єднанням «Дзиґа» разом із Польським Інститутом у Києві на початку травня у ексклюзивно відведеному внутрішньому дворику Львівської Ратуші. Кожен день «Флюгерів» поєднує на одній сцені різноманітні відтінки етномузики із виступами джазових виконавців. Фестиваль розпочався 2003 року і кожного року збільшує свої масштаби та приєднує до програми літературні акції, гепенінги, медійні проекти. Традиційними стали також «Прокидання» з гуртом «Мертвий Півень», яким до змоги збирати недільними ранками тисячі фанатів на «побудку» та «руханку».
Цього року у фестивалі «Флюгери Львова з Reikartz» візьме участь більше 50 музикантів, що грають у 18 проектах із Польщі, Росії, Білорусі, Нідерландів та України. Львівські «Флюгери» проходитимуть за підтримки Національної мережі готелів «Reikartz».

Організатором Київських «Флюгерів» є об’єднання «Natural East».

Сторінка фестивалю «Флюгери Львова»: www.dzyga.com/flugeryВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: