У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:07, 11 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація книжки Василя Левицького | Література

Презентація книжки Василя Левицького | Література thumbnail

13.04.2011 (середа)
18:00

Книгарня «Є»
просп. Свободи,

Книгарня “Є” запрошує Вас на презентацію книжки Василя Левицького “Великий день. Пізнє літо: Новели та оповідання”, яка відбудеться 13 квітня.
Львівський письменник Василь Левицький помер передчасно у 33-річному віці, так і не побачивши виходу своєї другої книги. І ось на малій батьківщині літератора ? у Надвірній Івано-Франківської області ? вийшла у світ книга вибраних його творів та спогади про нього відомих українських письменників, друзів, родичів та односельців. Ця книга є виявом великої любові краян до свого земляка-письменника. Її упорядником виступив редактор газети «Народня Воля» Іван Гриджук.
Роман Іваничук називає Василя Левицького карпатських характериником, талант якого не був повністю реалізованим. Власне, про Василя Левицького і його вибрані твори й буде йти мова на презентації видання в книгарні «Є».
У заході візьмуть участь Роман Іваничук, Віктор Неборак, Василь Терещук, Богдан Кучер, Ігор Кривак, Богдан Кушнір, Семенюк Василь, упорядник Іван Гриджук та ін., а також родина письменника.

Модератор зустрічі ? Василь Ґабор.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: