У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:48, 11 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У ДжазКлубі виступить «AtmAsfera» | Концерт

У ДжазКлубі виступить «AtmAsfera» | Концерт thumbnail

14.04.2011 (четвер)
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

14 квітня (четвер) о 20.00 у "ДжазКлубі.Львів" відбудеться концерт гурту «AtmAsfera» (Київ). Концерт проходить в рамках туру на підтримку нового альбому «Integro».

Платний вхід – 50 грн., для членів «Jazz Club.Lviv» та Етноклубу - 25 грн.

Склад:

Анастасія Яремчук – флейта, вокал
Юлія Яремчук – клавішні, вокал
Андрій Шадій – мандоліна, флейти, вокал
Андрій Черкасов – бас-гітара
Тімур Гогітідзе – ударні, дарабука
Міша Пузюрін – гітара

Назва «AtmAsfera» складається з двох слів: «атма», що у перекладі означає «особистість» і «сфера» - це те, що її оточує. У цілому, ця назва розповідає про те, що оточує особу – її зовнішній та внутрішній світ, а також почуття.
«AtmAsfera» - це і фолк, і етно, й інструментал з елементами сучасної музики, i (куди ж без цього?) елементи року. Втім, завжди можливі зміни, бо ж самі учасники гурту не обмежують свою творчість жодними стилістичними рамками чи стереотипами – просто намагаються виразити за допомогою музики почуття, емоції та інтонації свого внутрішнього світу. Єдине, що завжди залишається незмінним - емоційне наповнення виступів. «AtmAsfera» - музика любові. Музика, яка пробуджує в серці любов, котру шукає кожен з нас.
За п'ять років творчої діяльності «AtmAsfera» дала близько 500 концертів. Гастрольну історію гурту важко вмістити на одному аркуші, та й для чого? Краще прийти і стати учасником цієї історії, залиши в своєму серці незабутні спогади та знайти в ньому любов.
Нещодавно гурт змайстрував кліп «Кожен крок» (в англійському виданні - «Every step») на пісню пісня з нового альбому «Integro».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: