У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:11, 15 Жовтня, 2009

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Jazz Room with ShockolaD

Jazz Room with ShockolaD thumbnail

24.10.2009 (субота)
22:00

PozitiFF

Jazz Room

для вас гратимуть учасники WORLD DJ Jazz Night @ Jazz Koktebel
dj T-One (birthday set)
dj Marik
nu jazz, funk, swing, jazzy hip-hop, bossa nova

а також спеціальний гість:

джазовий гурт "ShockolaD"
ethno jazz

Вечірки Jazz Room – це одні з тих, які, окрім як приємного відпочинку, абсолютно ні до чого вас не зобов’язують. Ненавязлива атмосфера, що задається двума музичними естетами – діджеями T-One та Marik - побудована на осучаснених джазових ритмах, фанкових грувах та свінгових мотивах, покликана вселити в вас бадьорість. Вірте музиці.

Також цього разу на вас чекатиме музичний супровід від джазового бенду Shockolad.
Група створилася у червні 2004 року. Кожен з учасників нашої групи – яскрава особистість, кожен має власний погляд на музику, яку граємо, саме тому у наших репетиційних пробах намагаємося знайти точки перетину між різними світобаченнями: джаз, фанк, етно, електронна музика. Група постійно приймає участь у різних міжнародних фестивалях, зокрема, «Jazz bez»(2004, 2005,2006, 2008), «Флюгери Львова»(2005,2006,2007, 2008), «Метро Jazz» (2005), «Єдність» (2007), «Starzy i Mlodzi, chili jazz v Krakowie» (2007), “Art-mashine” в рамках проекту «Вільнюс – культурна столиця Європи 2009», «Контури досвіду»(2007) - україно-литовський перформенс, «Jazz Fest» (Cуми 2008), «ХІХ фестиваль української культури» (Сопот 2008).
Протягом шести місяців (лютий – липень 2008) частина групи, зокрема Богдана Винницька(вокал), Ігор Гнидин(барабани), Анастасія Литвинюк(фортепіано), перебували у Варшаві, в рамках стипендіальної програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia». Участь в цій стипендіальній програмі дала нам не тільки можливість навчання у легенд польського джазу, а саме -- Аndrzej Jagodzinski(фортепіано), Czeslaw Bartkowski(барабани), Janusz Szrom(джазовий вокал), а й добрий грунт для творчих обмінів. Першим кроком стала співпраця з видатними польськими музикантами Michal Jaros (контрабас) Tomasz Dabrowski (труба). Спільні творчі пошуки привели до музики, яка поєднала в собі українське народне коріння, досвід польського джазу та новітні ідеї World music. Обмін емоціями, думками, енергіями породжує нову музику, в якій кожен знаходить щось своє. Результатом став запис і видання диску ShockolaD +PL «намбер ван» і серія концертів в Польщі та Україні.
Найважливішою подією 2009р. є вихід в світ нового альбому «Покоси». Основою більшості композицій є народні пісні, які після трансформації через свідомість гурту набули джазового звучання.
В творчому процесі беруть участь всі учасники колективу, але переважна більшість творів написана засновником гурту – Ігором Гнидином – на основі етнічних українських мотивів.

АфішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: