У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:11, 15 жовтня, 2009

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Jazz Room with ShockolaD

Jazz Room with ShockolaD thumbnail

24.10.2009 (субота)
22:00

PozitiFF

Jazz Room

для вас гратимуть учасники WORLD DJ Jazz Night @ Jazz Koktebel
dj T-One (birthday set)
dj Marik
nu jazz, funk, swing, jazzy hip-hop, bossa nova

а також спеціальний гість:

джазовий гурт "ShockolaD"
ethno jazz

Вечірки Jazz Room – це одні з тих, які, окрім як приємного відпочинку, абсолютно ні до чого вас не зобов’язують. Ненавязлива атмосфера, що задається двума музичними естетами – діджеями T-One та Marik - побудована на осучаснених джазових ритмах, фанкових грувах та свінгових мотивах, покликана вселити в вас бадьорість. Вірте музиці.

Також цього разу на вас чекатиме музичний супровід від джазового бенду Shockolad.
Група створилася у червні 2004 року. Кожен з учасників нашої групи – яскрава особистість, кожен має власний погляд на музику, яку граємо, саме тому у наших репетиційних пробах намагаємося знайти точки перетину між різними світобаченнями: джаз, фанк, етно, електронна музика. Група постійно приймає участь у різних міжнародних фестивалях, зокрема, «Jazz bez»(2004, 2005,2006, 2008), «Флюгери Львова»(2005,2006,2007, 2008), «Метро Jazz» (2005), «Єдність» (2007), «Starzy i Mlodzi, chili jazz v Krakowie» (2007), “Art-mashine” в рамках проекту «Вільнюс – культурна столиця Європи 2009», «Контури досвіду»(2007) - україно-литовський перформенс, «Jazz Fest» (Cуми 2008), «ХІХ фестиваль української культури» (Сопот 2008).
Протягом шести місяців (лютий – липень 2008) частина групи, зокрема Богдана Винницька(вокал), Ігор Гнидин(барабани), Анастасія Литвинюк(фортепіано), перебували у Варшаві, в рамках стипендіальної програми міністра культури Польщі «Gaude Polonia». Участь в цій стипендіальній програмі дала нам не тільки можливість навчання у легенд польського джазу, а саме -- Аndrzej Jagodzinski(фортепіано), Czeslaw Bartkowski(барабани), Janusz Szrom(джазовий вокал), а й добрий грунт для творчих обмінів. Першим кроком стала співпраця з видатними польськими музикантами Michal Jaros (контрабас) Tomasz Dabrowski (труба). Спільні творчі пошуки привели до музики, яка поєднала в собі українське народне коріння, досвід польського джазу та новітні ідеї World music. Обмін емоціями, думками, енергіями породжує нову музику, в якій кожен знаходить щось своє. Результатом став запис і видання диску ShockolaD +PL «намбер ван» і серія концертів в Польщі та Україні.
Найважливішою подією 2009р. є вихід в світ нового альбому «Покоси». Основою більшості композицій є народні пісні, які після трансформації через свідомість гурту набули джазового звучання.
В творчому процесі беруть участь всі учасники колективу, але переважна більшість творів написана засновником гурту – Ігором Гнидином – на основі етнічних українських мотивів.

АфішаВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: