У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:16, 19 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

ІІІ львівський фестиваль «Ляльковий світ» | Фестиваль

ІІІ львівський фестиваль «Ляльковий світ» | Фестиваль thumbnail

20.04 - 1.05.2011

Львівський палац мистецтв

Напередодні Великодніх свят у Львівському Палаці мистецтв, що на вулиці Коперніка, 17, розпочнеться ІІІ львівський фестиваль «Ляльковий світ», проект «ETHNO’лялька».
Цього року, на відміну від попередніх фестивалів, організатори поділили фестиваль «Ляльковий світ» за тематикою, адже щороку кількість експонатів збільшується. Проект «ETHNO’лялька» триватиме з 20 квітня -1 травня, а у вересні цього року відкриють проект «LАDY&TEDDY».
Величезний простір загальною площею 600 кв.м. заповнять сучасні етнічні українські ляльки в найрізноманітніших варіаціях – від древніх і забутих до сучасних. Головна лялька фестивалю – лялька мотанка – оберіг і водночас архетип матері, дитини, роду, символ, насичений позитивною енергією. Мотанка – це особливий вид ляльки, що виник одночасно практично в усьому світі майже 5 тисяч років тому. В давнину такі ляльки використовувалися як ритуальні. Українська лялька-мотанка відрізняється від інших слов’янських ляльок тим, що у неї на голові є особливий знак – знак сонця, знак хреста. Про ці та інші особливості етно-ляльки розкаже спеціальний гість фестивалю – Громовиця Бердник, письменниця і культуролог, донька відомого дослідника мольфарів Олеся Бердника. Вона досліджує ритуальні і магічні особливості стародавніх українських ляльок.
Міні-лекцію на тему “Українська лялька-мотанка – оберіг душі” Громовиця Бердник проведе 20квітня о 16.00 на ІІ поверсі Палацу мистецтв.

За матеріалами http://kultura.lviv.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: