У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:28, 19 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

День народження Чарльза Мінгуса

День народження Чарльза Мінгуса thumbnail

22.4.2011р., Пт, 9-22:00

Кав’ярня-галерея “Штука”

22 квітня, п’ятниця, у кав’ярні-галереї «ШТУКА» - день, присвячений винятково Чарльзу Мінгусу – видатному джазовому новатору.

Чарльз Мінгус – американський композитор та контрабасист-віртуоз. Ним випущено кілька альбомів, які високо оцінюються любителями джазу. Музична творчість Мінгуса – яскравий синтез емоцій від усього того, що він відчував та любив: госпелу і новоорлеанського блюзу, бопу, латинської та сучасної класичної музики, авангардного джазу. Мінгус не вписувався у звичні категорії, створюючи свою власну музику, яка поєднувала традицію з неосвоєними глибинами джазу. Знайомі музиканта казали, що він «завжди тримав свої вуха та пальці на пульсі часу». Твори у його виконанні були просочені духом спонтанності і агресивною потужністю джазу.

З нагоди 89-ї річниці з дня народження Чарльза Мінгуса кав’ярня-галерея «ШТУКА» запрошує  послухати й відчути виняткову емоційність гри «Злої людини джазу», а також – довідатись трохи цікавих фактів з життя музиканта.

Довідка

Charles Mingus на YouTUBE: http://www.youtube.com/watch?v=gkTEfrmqxwsВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: