У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:10, 20 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Кабінетна зустріч” із Олексієм Чупою | Література

“Кабінетна зустріч” із Олексієм Чупою | Література thumbnail

21.04.2011 (четвер)
18.00

Кав’ярня-книгарня «Кабінет»

21 квітня, четвер, 18 год.у каварні-книгарні <<Кабінет>> (Львів. Винниченка. 12) відбудеться зустріч із донецьким поетом Олексієм Чупою.
Розмова вестиметься про дебютну збірку поезій Олексія Чупи «Українсько-російський словник».
До збірки увійшли тексти, написані протягом кількох останніх років українською і російською мовами. Як стверджує сам автор, у ньому живуть дві окремих людини, які продукують ці вірші, а він лише виконує функцію редактора. Поезія Олексія ніжна, втім не позбавлена еротизму та відвертості. Водночас у ній задекларована гостра соціальність та громадянська позиція.
Поетичні майстерні про Олексія Чупу: "Організатор акцій спрямованих на розрив мізків порядних громадян. По суті речі, візитівка донецької української поезії. Фундатор донецького слему. Його вірші варто читати дітям на уроках літератури рідного краю – аби мали можливість хоч щось збагнути про край і людей.
Народився 1986-го року в м. Макіївці. За освітою філолог. Поціновувач жінок і алкоґолю. Вміст в крові романтичних уявлень про життя і якоїсь ще дитячої наївності перевищує всі допустимі норми. Добра і чиста душа. Зацікавлення: подорожі, культурна революція, музика, поезія, анархізм, кава з молоком. Мріє об'їхати автостопом Європу (або хоча б не автостопом). Учасник багатьох мистецьких заходів, що відбулись 2008 – 2009 року у Львові, Києві, Донецьку, Харкові, Гуляйполі, Бахмуті"

Вхід вільний і бажаний!

Олексій ЧупаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: