У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:22, 20 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкрито навчально-наукову лабораторію з ІТ-технологій в Національному університеті «Львівська політехніка» | Статті

Відкрито навчально-наукову лабораторію з ІТ-технологій в Національному університеті «Львівська політехніка» | Статті thumbnail

Компанія EPAM Systems – найбільший у Cхідній Європі розробник програмного забезпечення та провідний гравець в галузі ІТ-консалтингу. Основні напрямки її діяльності – це розробка, тестування, супроводжування та підтримка програмного забезпечення і бізнес-програм. Діяльність EPAM Systems в Україні має великі перспективи, адже окрім основних – компанія серйозно розвиває також освітній напрямок, завдяки активній співпраці з провідними технічними ВНЗ. В такий спосіб EPAM Systems робить значний внесок в актуалізацію і покращення якості підготовки молодих IT-спеціалістів.
Вже певний час компанія співпрацює з Національним університетом «Львівська політехніка» і результатом цієї співпраці є відкриття 19 квітня навчально-наукової лабораторії, що розташована у п’ятому навчальному корпусі. В лабораторії студенти зможуть отримати практичний досвід роботи в проектах, що сприятиме їх успішній майбутній кар’єрі.
“Мета співпраці EPAM Systems з провідним технічним ВНЗ – це залучення до навчання та роботи талановитих студентів, які в подальшому могли б успішно працювати в компанії. Позитивний досвід такої співпраці з університетами вже існує у підрозділів EPAM Systems в Білорусії та Росії. Львівське відділення компанії EPAM Systems прагне розвивати освітній напрямок і в Національному університеті “Львівська політехніка”. З цією метою на базі спільної лабораторії, проводитимуться безкоштовні курси з мови програмування Java, C++, тестування, англійської мови”, – зазначив директор філії EPAM Systems у м. Львові М. Т. Лазор.
Заняття на курсах проводитимуться безкоштовно та на постійній основі в щойно відкритій лабораторії. Конкурсний відбір здійснюватиметься серед студентів 5 та 6 курсів за результатами співбесіди. Після закінчення навчання найуспішнішим слухачам буде запропонована робота в компанії EPAM Systems.
Сучасний фахівець повинен бути пристосований до розвитку науково-технічного прогресу, його знання завжди мають залишатися актуальними. Тому співпраця Національного університету “Львівська політехніка” та компанії EPAM Systems – важливий крок у налагодження тісних взаємозв’язків задля підготовки та працевлаштування майбутніх спеціалістів. Співпраця з компанією EPAM Systems дозволить студентам поглибити свої знання в галузі комп’ютерних наук та програмної інженерії, набути першого досвіду командної роботи та отримати можливість працевлаштування у провідній ІТ-компанії, якою є EPAM Systems.
З нагоди відкриття навчально-наукової лабораторії була проведена вікторина, тематика якої – знання про «Львівську Політехніку», про компанію «ЕПАМ Системз», про мову програмування JAVA. Переможці, якими стали студенти, отримали цінні подарунки, (iPhone, iPad, USB Flash накопичувачі).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: