У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:03, 21 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

РУКИ ПІДТРИМУЮТЬ СОНЦЕ (проект солідарності з народом Японії)

РУКИ ПІДТРИМУЮТЬ СОНЦЕ (проект солідарності з народом Японії) thumbnail

Ми завжди знали, що є ближчими, ніж нам здається. Що трагедія ближнього — не така далека, що, незважаючи, де він, його драма — завжди поруч. Все, що може статись найгіршого, може статись і з тобою. Що потреби тих, кого ти не знаєш, не є потребами незнайомців. Що ми не чужі один одному.
Особливо ця близькість є відчутна тепер, коли Японія переживає тяжкі часи.
В межах проекту будуть проводитися благодійні концерти та форуми з метою допомогти червоному хресту зі збором коштів. Наша мета: надати усю можливу підтримку Японії у зв’язку з жертвами землетрусу та цунамі.
У рамках проекту «РУКИ ПІДТРИМУЮТЬ СОНЦЕ» відбудуться благочинні концерти гурту «Мертвий Півень» та японського бандуриста Чарлі Сакуми Сюіці для збору коштів на підтримку постраждалих в Японії.

26 квітня (вівторок) о 20.00 в день 25-х роковин Чорнобильської катастрофи у арт-кафе «Квартира 35». (Львів, «Дзиґа», вул.Вірменська, 35) «Мертвий Півень» запрошує на благодійну акцію "Пісні для Томоко".
3 травня (вівторок) о 20.00 у Етноклубі Набутків (Львів, арт-кафе «Квартира 35», «Дзиґа», вул.Вірменська, 35) благочинний концерт даватиме японський бандурист Чарлі Сакума Сюіці.

Вхід за благодійним внеском.

Посольство Японії в Україні відкрило спеціальний рахунок для ваших щиросердечних пожертвувань. Ми від усього серця висловлюємо подяку за ваше співчуття та щиру підтримку.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: