У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:29, 22 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

НАУД театр імені Марії Заньковецької оголошує відкритий конкурс на заміщення вакантної посади артиста драми.

НАУД театр імені Марії Заньковецької оголошує відкритий конкурс на заміщення вакантної посади артиста драми. thumbnail

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької оголошує відкритий конкурс на заміщення вакантної посади артиста драми. Основні функціональні обов’язки: готує під керівництвом режисера і виконує у виставах театру доручені йому ролі; повинен володіти необхідними творчими здібностями та акторською майстерністю для створення сценічних образів; з’являтися на репетицію творчо підготовленими, постійно вдосконалювати свою майстерність; зберігати і підтримувати зовнішню форму тощо.
Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки; виконання ролей у виставах (студентські роботи або ролі у професійному театрі).

Оголошення

1. Для допуску до участі у творчому іспиту особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають, у визначений строк заяву, у якій вказують також засоби зв’язку із ними, та повідомляють дані про свій вік та творчий стаж.

До заяви додаються:

а) копія диплому про освіту за відповідною спеціальністю (для випускників 2011 р. – довідку навчального закладу);
б) завірений керівником за попереднім місцем праці список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів і т.д. за останні 3-4 роки;
в) дві фотокартки розміром 9Х12 см.;
г) копія паспорту;
ґ) копія трудової книжки (за наявності).

До документів можуть додаватися фотографії сцен з вистав останнього періоду, рецензії, публікації у пресі, характеристики та інші матеріали.
Строк подання заяв з 14 квітня по 14 травня 2011 року.
Дата проведення конкурсу – 1 червня 2011 року.

Документи приймаються у електронному вигляді за адресою OLESIA@ZANKOVETSKA.COM.UA або у режисерському управлінні НАУД театру ім. М. Заньковецької за адресою: м. Львів, вул. Лесі Українки, 1, ІІ поверх, каб. 60, вт.-пт. з 11:00 до 15:00 год.

2. Для визначення рівня професійної виконавської майстерності проводиться відкритий творчий іспит. Для творчого іспиту необхідно підготувати:
- монолог;
- вірш;
- байку;
- уривок з вистави;
- пісню;
- танець.

Додаткова інформація за телефонами (032) 243-24-26 (вт.-пт. З 11:00 год до 15:00 год)

Інформація для іногородніх: театр житлом не забезпечує !Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: