У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 22:51, 27 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка-фотоконкурс «Б’ютифул Карпати: від Петроса до Попа Івана»

Виставка-фотоконкурс «Б’ютифул Карпати: від Петроса до Попа Івана» thumbnail

3.5.2011р., Вт, 17:30

Кав’ярня-галерея “Штука”

З 1 по 31 травня 2011 року кав’ярня-галерея «ШТУКА» запрошує переглянути виставку світлин на тему «Б’ютифул Карпати: від Петроса до Попа Івана» та вибрати найкращу роботу. Відкриття фотоконкурсу у кав’ярні відбудеться 3 травня, у вівторок, о 17.30.

Відчуття свободи, що дарують гори; таємниці, про які вони мовчать; щирість та привітність, характерна мандрівникам та місцевим збирачам афин; почергові радість та розпач, поки змучені ноги несуть все вище і вище; ейфорія від їжі, на яку вдома кидався хіба зверхній погляд… Все це живе у спогадах відчайдухів, що без сумнівів покидають долини та подаються дгорі, де гори димлять, а хмари чіпляються за їх верхівки. Єдине, що можна забрати з собою звідти, - то прегарні знимки, які іншими просто не виходять.

Аби поділитись приємними згадками, навіяти неприборканої охоти до мандрівок тим, хто ще не бував у Карпатах, та відкрити літній спортовий сезон, кав’ярня-галерея «Штука» запросила усіх охочих – професіоналів та аматорів – до фотозмагання на найкращу знимку з Чорногірського хребта.

З 17 січня, часу початку конкурсу, по 31 березня, кав’ярнею було зібрано 271 фото авторів не лише з України, а й з Польщі. 39 найкращих було відібрано журі, до якого увійшли: Назар Барабаш – фотограф найбільшого каталогу карпатської туристики «Карпати.info», Євген Булавін – арт-директор кав’ярні «Штука», Андрій Гелей – художник-дизайнер, Юрій Дячишин - фотограф, Тарас Стефанишин – мистецтвознавець.

Учасниками виставки-фотоконкурсу є автори не лише зі Львова, а й Івано-Франківська, Києва, Луцька, Тернополя, і навіть Варшави: Тарас Бандрівський, Роман Бондар, Петро Борис, Михайло Бутрін, Тарас Валько, Галина Воробей, Маркіян Галабала, Руслан Ганущак, Руслан Гарматюк, Ірина Глущук, Юлія Дєдик, Мирослав Дзвонковський, Марта Дропа, Юрій Еліяшевський, Ярослав Лабаз, Ірина Левчук, Василь Лецин, Ірина Луць, Оксана Мальцева, Тарас Миська, Катерина Москалюк, Павло Накрийко, Роман Печижак, Артур Пєцик, Ігор Пунда, Андрій Сазанський, Олександра Сендецька, Богдан Сич, Світлана Сорокатюк,  Тарас Товкун, Тарас Чаус, Едуард Шевчук.

Впродовж травня кав’ярня-галерея «Штука» запрошує відвідувачів приєднуватись до вибору переможця, а також - долучатись до голосування на Інтернет–ресурсі «Lviv Online».

Призи для 3-х фіналістів: грошовий сертифікат для друку власної фотокниги від партнера заходу – компанії «Цифролаб», подарунок від Інтернет-магазину спортивного спорядження “Gorgany.com” та вечір для двох у кав’ярні «Штука».А головний приз від інформаційного каталогу «Карпати.info» для автора світлини, що набере найбільшу кількість голосів, - вікенд для двох у готельно-ресторанному комплексі «Гостинець», що у с. Кривопілля Верховинського району.

Довідка

Головний партнер заходу – інформаційний каталог карпатської туристики «Карпати.info».

Партнери:

-          «Львів Онлайн. Путівник подій у місті»;

-          компанія «Цифролаб»;

-          Інтернет-магазин спортивного спорядження “Gorgany.com”;

-          туроператор vidviday.com.ua.

Організатор виставки-фотоконкурсу – кав’ярня-галерея «ШТУКА»

м. Львів, вул. Котлярська, 8 (бічна вул. Шпитальної)Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: