У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:51, 28 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У “Кабінеті” обговорення роману Ольги Токарчук | Література

У “Кабінеті” обговорення роману Ольги Токарчук | Література thumbnail

28.04.2011 (четвер)
18.00

Кав’ярня-книгарня «Кабінет»

Проект літературно-критичних зустрічей з Віктором Небораком та Ігорем Котиком.
Тепер говоритимемо про нещодавно перекладений останній роман польської письменниці Ольги Токарчук “Веди свій плуг понад кістками мертвих”

Львів, видавництво “Урбіно”, 2011
переклад з польської Божени Антоняк

Героїня роману — звичайнісінька жінка, яку багато хто вважає трохи несповна розуму. Яніна Душейко, пенсіонерка, у минулому інженер, а зараз навчає дітей англійської в сільській школі й сторожує дачні будиночки. Вона захоплюється астрологією, любить тварин, а у вільний час разом із колишнім учнем перекладає вірші Вільяма Блейка. Коли в околиці починають знаходити вбитих, пані Душейко широ намагається допомогти поліції й переконає усіх, що це тварини мстяться браконьєрам і мисливцям. Ніхто не вірить химерній пенсіонерці, уважаючи її за божевільну…
Роман видано в Польщі 2009 року. Книжка увійшла до ТОП-10 за 2009 рік в категорії «Бестселери польських авторів» і викликала бурхливі дискусії в медіях.
У “Gazecie Wyborczej” його названо “одним із найлюдяніших та найоптимістичніших романів останніх років”.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: