У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:14, 28 Квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові відбудеться виставка історичних костюмів «7 Століть» | Виставка

У Львові відбудеться виставка історичних костюмів «7 Століть» | Виставка thumbnail

29.04 - 17.05.2011

В рамках підготовки до фестиваля "Львів стародавній 2011" відбудеться унікальна культурна подія.
29 квітня – 17 травня 2011 року у Львові відбудеться перша в Україні виставка історичних костюмів «7 Століть», в рамках якої будуть представленні історичні костюми семи століть історії Львова.
Проект пройде за ініціативи Агенції «Подорож у Середньовіччя» і сприяння Львівського Історичного Музею та складатиметься з двох частин: колекцію костюмів буде виставлено у «Палаці Бандінеллі», а у Італійському Дворику пройде виставка фотографій спеціально створених костюмів .
До колекції увійдуть 20-25 костюмів, що у хронологічному порядку відтворюватимуть образи простих мешканців та видатних осіб, які жили у Львові з ХIII по XX століття. Особливістю тих костюмів стане те, що вони будуть створені не просто для «манекенів», але й для носіння. Ми плануємо передбачити можливість для відвідувачів виставки приміряти декілька костюмів.
Всі гості виставки зможуть помилуватись експозицією тематичних фоторобіт, що відтворюють історичну атмосферу кожної з епох, представлених у колекції костюмів.
Фотографічна складова проекту - результат співпраці агенції із перспективним молодим фотографом - Вадимом Рибіним та стилістом Анною Новицькою.
Також на виставці будуть представленні точні копії одягу певних історичних осіб з їх портретів, що зберігаються у Львівському Історичному Музеї. Зараз ведеться робота над портретами Йосифа ІІ та Марії Потоцької.
На відкриття виставки, яке пройде 29 квітня о 18-00 у Італійському Дворику, організатори планують створити неперевершену атмосферу шляхетного львівського середньовіччя, оздобленого елементами сучасності: банкет для шановних гостей та Fashion-показ автентичного вбрання. Також прямо на місці можна буде сфотографуватись у королівській мантії та одразу отримати фото.

Офіційна сторінка: http://www.lviv-old.org.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: