У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:14, 28 квітня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові відбудеться виставка історичних костюмів «7 Століть» | Виставка

У Львові відбудеться виставка історичних костюмів «7 Століть» | Виставка thumbnail

29.04 - 17.05.2011

В рамках підготовки до фестиваля "Львів стародавній 2011" відбудеться унікальна культурна подія.
29 квітня – 17 травня 2011 року у Львові відбудеться перша в Україні виставка історичних костюмів «7 Століть», в рамках якої будуть представленні історичні костюми семи століть історії Львова.
Проект пройде за ініціативи Агенції «Подорож у Середньовіччя» і сприяння Львівського Історичного Музею та складатиметься з двох частин: колекцію костюмів буде виставлено у «Палаці Бандінеллі», а у Італійському Дворику пройде виставка фотографій спеціально створених костюмів .
До колекції увійдуть 20-25 костюмів, що у хронологічному порядку відтворюватимуть образи простих мешканців та видатних осіб, які жили у Львові з ХIII по XX століття. Особливістю тих костюмів стане те, що вони будуть створені не просто для «манекенів», але й для носіння. Ми плануємо передбачити можливість для відвідувачів виставки приміряти декілька костюмів.
Всі гості виставки зможуть помилуватись експозицією тематичних фоторобіт, що відтворюють історичну атмосферу кожної з епох, представлених у колекції костюмів.
Фотографічна складова проекту - результат співпраці агенції із перспективним молодим фотографом - Вадимом Рибіним та стилістом Анною Новицькою.
Також на виставці будуть представленні точні копії одягу певних історичних осіб з їх портретів, що зберігаються у Львівському Історичному Музеї. Зараз ведеться робота над портретами Йосифа ІІ та Марії Потоцької.
На відкриття виставки, яке пройде 29 квітня о 18-00 у Італійському Дворику, організатори планують створити неперевершену атмосферу шляхетного львівського середньовіччя, оздобленого елементами сучасності: банкет для шановних гостей та Fashion-показ автентичного вбрання. Також прямо на місці можна буде сфотографуватись у королівській мантії та одразу отримати фото.

Офіційна сторінка: http://www.lviv-old.org.uaВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program workAssistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing a program work
Assistance for students to create course work: conditions that pupils face while composing...
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoidAwkward First Date On Line: Top Things in order to avoid
Awkward First Date On Line: Top Things in order to avoid No doubt you've heard great...
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019
Dating with Kazan girl for severe relationship in 2019 In these times of it would be ...
How exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manualHow exactly to produce an advocacy correspondence to your elected standard A-by- step manual
Your firm gives school dissertation writing support for people who need help in just about...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: