У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:03, 5 Травня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Розпочалася реєстрація команд до участі у пригодницьких перегонах Gorgany Race 2011.

Розпочалася реєстрація команд до участі у пригодницьких перегонах Gorgany Race 2011. thumbnail

11-12 червня 2011 року у Горганах, Карпати уже вп'яте відбудуться пригодницькі перегони Gorgany Race.

Gorgany Race - це пригодницькі перегони у Карпатах, що включають в себе велосипедну, пішохідну дистанції, орієнтування, техніку гірського туризму. Це одна з найяскравіших спортивних подій в Україні, яка приваблює як спортсменів так і любителів з усіх куточків країни та навіть з-за кордону. Уже 5-й рік поспіль кожного червня перегони проводяться у Горганах – найвіддаленішому та найменш заселеному регіоні Карпат.
Маршрут перегонів є досить складним та виснажливим і пройти його повністю вдається небагатьом. Учасники повинні за 30 годин подолати чималу дистанцію з великими перепадами висот, тому рухаються без відпочинку та вночі. На їхньому шляху трапляються різноманітні перешкоди – навісна переправа через річку, переправа через озеро на плоті, підйом по водоспаду, спуск зі скелі, тощо.

Реєстрація команд для участі у перегонах Gorgany Race 2011 вже розпочалася!

Екстремальні перегони включають в себе пішохідний, технічний та вело етап. За контрольний час (30 годин) учасникам необхідно подолати понад 90 км пішки важкодоступними горами (в класі «Трек») або 160 км – на велосипеді та пішки (в класі «Вело») та відмітитися на контрольних точках.
Участь у перегонах (“ТРЕК” і “ВЕЛО”) беруть команди чисельністю від 2 до 4 осіб. Кожному члену команди на момент початку перегонів має виповнитися 18 років.
Для участі в змаганнях кожна команда повинна заповнити та передати на адресу Оргкомітету анкету, яку можна завантажити на офіційному сайті www.gorganyrace.com.

racelogo468Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: