У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:26, 9 Травня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Персональна виставка живопису Чжан Біюнь: китайське мистецтво у Львові

Персональна виставка живопису Чжан Біюнь: китайське мистецтво у Львові thumbnail

10.05. - 18.05. 2011

галерея «Пори року»
(м. Львів, вул. Вірменська, 23)

У вівторок 10 травня 2011 р. о 16.00. год. в галереї «Пори року» (м. Львів, вул. Вірменська, 23) за підтримки Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття персональної виставки живопису китайської художниці Чжан Біюнь. Виставка триватиме з 10 по 18 травня 2011р., відчинена щодня з 11.00. до 16.00.год. Вхід вільний.

Творчість Чжан Біюнь, молодої талановитої художниці, тісно пов’язана як з Україною, так і з її рідним Китаєм…

Загалом, вона віртуозно працює в графічній техніці (туш), але наразі вона вперше публічно репрезентує свій живописний доробок. Ця серія натюрмортів і портретів представляє ілюстрацію її власного бачення предметного і живого світу, тонкого відчуття мистецтва малярства, яким вона вперше серйозно захопилася на українських землях.

У кожній картині відчувається єдність змісту і художньої форми, ритмічна організація цілого. Чжан Біюнь робить символічний акцент на декоративність, відсутність глибини простору і світло-тіньового моделювання, що додає неповторності кожній роботі. Вона оперує широкими кольоровими площинами, обмеженими чіткими контурами.

У полотнах, представлених на її персональній виставці, відчувається вплив львівської живописної школи. Ось як це явище окреслила Світлана Лупій, кандидат мистецтвознавства, професор Львівської національної академії мистецтв: «Молода китайська художниця відкрила для себе світ львівської живописної школи, яка вразила її палітрою райдужних барв, здатністю вільно і узагальнено передавати матеріальність світу, схильністю до декоративної стилізації, спорідненістю з її улюбленим французьким постімпресіонізмом і живописними новаціями авангарду».

Характерні риси живописного почерку художниці: площинність, пастозність мазка, вигадлива фактурність живопису, динамічна кольорова гама із грою контрастних тонів. Її роботам притаманна особлива споглядальність і медитативність. Вдивляючись у полотна Чжан Біюнь, неодмінно переходиш в інший світ, наповнений сильною енергією мистецтва.

Конт.особа: Юлія Островська, куратор виставки
Тел.: +38 095 67 94 087; +38 067 18 353 17; e-mai: yulia.ostrovska@gmail.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: