У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 00:55, 13 Травня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Каварняне життя Львова”: зустріч Клубу шанувальників Галичини

“Каварняне життя Львова”: зустріч Клубу шанувальників Галичини thumbnail

19.5.2011р., Чт, 18:30

Кав’ярня-галерея “Штука”

19 травня о 18:30 кав'ярня-галерея "Штука" запрошує на зустріч із Юрком Винничуком - талановитим письменником і любителем провокацій, найкращим знавцем історії львівських кнайп та легенд. На зустрічі матимемо нагоду почути захоплюючу розповідь про каварняне життя нашого міста, подія за подією відтвореного зі слів сучасників і пожовклих газетних зшитків.

У коментарі до першого видання "Кнайп Львова" Юрко Винничук каже: "Мене тішить, що читачі мої з нетерпінням чекали на цю книгу, але здавати її до друку я довго не квапився. Адже скільки я не здобував нових матеріалів, то завше залишалася певна кількість, яких я так і не опрацював. Бібліографія росла мов на дріжджах і коли-небудь я все ж таки видам друге доповнене видання". Друге видання уже три роки як за плечима, а цікаві історії не закінчуються. Отож, про щоденне життя, любовні трагедії, кримінал, бійки, арештовання та інші випадки у львівських каварнях, ласкаво запрошуємо послухати у четвер.

Також з нагоди другої річниці з дня нашого відкриття, що виповнюється у травні цього року, із великою приємністю анонсуємо невеличкий відступ, присвячений властиво давньому минулому кав'ярні "Штука".

Довідка

Організатори – кав’ярня-галерея «ШТУКА», ГО «Підкова», vidviday.com.ua

Засідання Клубу шанувальників Галичини відбуваються щомісяця.

Вхід – вільний.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: