У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:52, 16 Травня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

IV Міжнародний Фестиваль Короткометражних Фільмів Wiz-Art | Фестиваль

IV Міжнародний Фестиваль Короткометражних Фільмів Wiz-Art | Фестиваль thumbnail

26 - 29.05.2011

Львівський палац мистецтв

26-29 травня у Львові відбудеться найбільший незалежний кінофестиваль України - Wiz-Art 2011. Протягом чотирьох днів у Палаці мистецтв глядачі побачать тільки яскраве кіно: найпомітніші досягнення в короткометражному світі фестивальних новинок, прем’єри як студентських, так і професійних фільмів від визнаних режисерів. На Фестивалі Wiz-Art 2011 зможуть зустрітись для спілкування і обміну досвідом іноземні та українські режисери та відеомитці, а учні львівської школи візуального мистецтва ArtSchool продемонструють експертам та всім зацікавленим свої проекти, створені за час навчання.
В програмі IV Міжнародного Фестивалю Короткометражних Фільмів Wiz-Art буде продемонстровано 98 фільмів з 26 країн, знятих протягом двох останніх років, відбудуться також майстер-класи і зустрічі з іноземними та українськими режисерами у форматі Q&A (Запитання/Відповідь).
З повною програмою можна ознайомитись на сайті.

Afisha WIZ-ART 2011

42 фільми ввійшли в конкурсну програму ігрових, анімаційних та експериментальних фільмів, вони змагатимуться за нагороди Фестивалю і були обрані з 584 робіт, які надійшли на адресу Wiz-Art.
Переможців конкурсу фільмів визначатиме міжнародне журі у складі режисерки Рут Пекстон (Шотландія), продюсера Девіда Лінднера (Німеччина) та режисера і художника Ігоря Подольчака (Україна).
Цього року в програмі глядачі побачать 18 українських короткометражних фільмів, 5 в конкурсі і 13 в позаконкурсній панорамі. Також відбудуться спеціальні покази канадських короткометражок і французької анімації.
На відкритті Фестивалю відбудеться музичний перформенс фінського віджея і діджея Томмі Мустаніємі разом з Cantabille Orchestra.
Свої презентації проведуть режисери Еміль Станґ Лунд (Норвегія), Мортен Халворсен (Данія), Рут Пекстон (Шотландія), Маґалі Маґістрі (Франція), продюсер Девід Дінднер (Німеччина), режисери-аніматори Юлія Рудіцкая (Білорусь) та Микита Лиськов (Україна). На презентаціях можна буде поспілкуватись з авторами фільмів, переглянути та обговорити їх останні роботи.
Майстер-класи з режисерської, операторської, сценарної майстерності і монтажу проведуть режисерка Міка Маджі та оператор Армін Діерольф (Німеччина), а також відеомитець Даниїл Прима-Самолевський (Україна). Спеціальний гість із Фінляндії Томмі Мустаніємі проведе майстер-клас з віджеїнгу.
На заключній вечірці, яка відбудеться в клубі «Динамо-Блюз» 29 травня, виступлять київські гурти Autofish (electronic, big beat) та Tape Flakes (electropop, funk).

Вхід на всі 4 дні кінопоказів Фестивалю (11 сеансів) – 99 грн., вхід на один день – 30 грн. (Великий зал Палацу мистецтв).
Вхід на презентації та майстер-класи вільний (ArtSchool Палацу мистецтв).
Вхід на заключну вечірку 30 грн. в передпродажі (40 грн. в день концерту).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: