У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:01, 16 Травня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація роману Тимофія Гавриліва | Література

Презентація роману Тимофія Гавриліва | Література thumbnail

20.05.2011 (п'ятниця)
18:00

Книгарня «Є»
просп. Свободи, 7

Книгарня «Є» та видавництво «Кальварія» запрошують Вас на презентацію роману Тимофія Гавриліва «Чарівний світ. Між тоді і тепер», що відбудеться 20 травня.
«Чарівний світ. Між тоді і тепер» — третя, завершальна частина роману «Чарівний світ» українського письменника Тимофія Гавриліва. Пов'язуючи дві попередні книжки автора («Чарівний світ. Тепер» і «Чарівний світ. Тоді»), вона розповідає шлях героя після розпаду товариства безхатченків. Прилаштований у напівпорожньому підвідомчому готельчику, герой збуває будні в роздумах і коханні. Перед його очима пропливають картини дитинства і юності — його щасливий час, утрачений рай. Нарешті, отримавши фальшивий паспорт, герой вирушає в еміґрацію, в якій читач зустрів його в першій частині роману. Разом з романом «Де твій дім, Одіссею?» роман «Чарівний світ» входить до «трилогії безпритульності», яка традицію гуманістичної літератури продовжує мовою сьогодення, де змагаються творчий експеримент і класична розповідь.

Вхід вільний.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: