У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:01, 16 Травня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Інтерв’ю з організатором пригодницьких перегонів Gorgany Race – Андрієм Бандрівським

Інтерв’ю з організатором пригодницьких перегонів Gorgany Race – Андрієм Бандрівським thumbnail

1.Отже цього року Ви вже вп'яте проводитимите прогодницькі перегони GR. Що Ви очікуєте від цьогорічних змагань?

З кожним роком змагання ростуть та набувають більшої популярності. Ми очікуємо, що цього року буде ще цікавіше, ще більше учасників, і що учасники змагань отримають максимальну сатисфакцію від перегонів.

2.Де проводитимуться перегони цього року? І чому саме там?
3.Як Ви обираєте місце для проведення змагань?

Кожного року ми змінюємо місце розташування базового табору, для того щоб було легше спланувати нову трасу, і щоб командам, які беруть участь у перегонах щороку, було цікавіше долати нові незвідані маршрути. Цього разу старт відбудеться на поляні на березі річки Свіча за 5км на південь від села Шевченкове, Долинського району. Це тільки початок Горган, але одразу починаються дуже дикі гори, без людей, без доріг, без стежок. Я думаю, район змагань буде дуже цікавим для орієнтування і буде містити багато природніх перешкод.

4.Ви самі завжди проходите маршрути вибрані для перегонів?

Так, ми проходимо маршрут, маркуємо контрольні точки, перевіряємо ділянки маршруту на те, наскільки їх реально подолати пішки чи на велосипеді, плануємо технічні етапи. Ми приділяємо багато уваги підготовці маршруту, адже він має бути дуже складним, щоб бути цікавим для сильних команд і тренованих спортсменів, і одночасно, маршрут має бути реальним, щоб менш підготовлені учасники, нехай без взяття всіх контрольних пунктів, але мали шанси добратися вчасно до фінішу.

5.Цьогорічний маршрут буде по рівню складності більш складний ніж минулого року?

Минулорічний маршрут вже був дуже дуже складний. З 66 команд лише 4 змогли взяти всі контрольні точки. Тому ми намагатимемось цього року зробити маршрут не ще складнішим, а ще різноманітнішим і ще цікавішим. Пересування вздовж маршруту передбачає зміну рельєфу, різноманітні перешкоди та технічні завдання. Наше завдання, як постановників дистанції, щоб команди цікаво проводили час і не мали можливості рослабитися.

6.Чи будуть якісь зміни в правилах змагань та вимогах до команд?

Цього року від учасників вимагається мати своє спорядження для подолання технічних етапів, таке як страхувальна система та карабіни. Вони мусять самостійно пройти усі перешкоди на шляху.

7.Чи очікуються цьогоріч команди з-за кордону?

Реєстрація тільки почалася, але ми вже маємо зареєстровані команди з Польщі та Росії. Були ще запити від команди з Чехії, та Америки, але заявки від них ще не прийшли. Ми нагамагаємось максимально висвітлювати інформацію про змагання закордоном, бо вважаємо, що багатьом іноземцям буде цікаво приїхати в Українські Карпати на пригодницькі перегони, і кожна команда з-закордону, яка візьме участь, буде сприяти популяризації Карпат та України в світі. Мені здається, що від цього може бути велика користь.

8.Скільки взагалі учасників очікуєте побачити на цьогорічних змаганнях?

Ми очікуємо більше ніж 200 осіб, але точну відповідь на це запитання ми будемо знати за місцяь часу.

9.Що потрібно щоб перемогти в GR (на Вашу думку)?

Мені здається, що в таких складних пригодницьких перегонах для більшості учасників, основне - це не перемога у змаганні, а перемога над собою. Кожен ставить собі свою мету і може отримати свою перемогу. Навіть, якщо якась команда подолає лише частину дистанції, це вже може бути гідним результатом, яким можна гордитися. Але щоб перемогти у пригодницьких перегонах, потрібно бути у добрій фізичній формі, добре орієнтуватись, і не шкодуючи себе, не зупиняючись, боротися до кінця за результат. Переможці Gorgany Race - це справжні герої, але і багато учасників заслуговують на цей титул.

10.Яка мета пригодницьких перегонів GR, яку ідею вони несуть?

Gorgany Race - це змагання, які мають на меті популяризацію здорового способу життя та активного відпочинку, який не завдає шкоди довкіллю, та популяризацію гірського району Горгани в Україні та закордоном.

11. Ваше побажання учасникам

Щоб показати гідний результат, і отримати якомога більше позитивних емоцій, починайте тренуватись. Рекомендується на змагання прибути у добрій фізичній формі.

На питання відповідав Голова Оргкомітету Пригодницьких перегонів Gorgany Race Андрій Бандрівський.

Сайт перегонів http://www.gorganyrace.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: