У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:31, 10 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Головна екстремальна подія літа – Пригодницькі перегони Gorgany Race 2011 | Спортивні події

Головна екстремальна подія літа – Пригодницькі перегони Gorgany Race 2011 | Спортивні події thumbnail

11-12 червня 2011 року у Горганах -  найвіддаленішому та найменш заселеному регіоні Карпат  вп'яте відбудуться пригодницькі перегони  Gorgany Race.
Цього року перегони  матимуть статус міжнародних, адже на даний момент уже  є зареєстровані команди із Росії та Польщі. Загалом на Gorgany Race 2011 очікується понад 200 учасників.
Кожного року змінюється місце розташування базового табору, цього разу старт відбудеться на поляні на березі річки Свіча за 5км на південь від села Шевченкове, Долинського району.
Екстремальні перегони включають в себе пішохідний, технічний та вело етап. За контрольний час - 30 годин - учасникам необхідно подолати понад 90 км пішки важкодоступними горами (в класі «Трек») або 160 км – на велосипеді та пішки (в класі «Вело») та відмітитися на контрольних точках.
Маршрут  перегонів є досить складним та виснажливим і пройти його повністю вдається небагатьом. Учасники повинні  за 30 годин подолати чималу дистанцію з великими перепадами висот, тому рухаються без  відпочинку та вночі. На їхньому шляху трапляються різноманітні  перешкоди – навісна переправа через річку, переправа через озеро на плоті, підйом по водоспаду, спуск зі скелі, тощо.
Участь у перегонах беруть команди чисельністю від 2 до 4 осіб. Кожному члену команди на момент початку перегонів має виповнитися 18 років.

Програма перегонів
10 червня 2011 року (п’ятниця)
14:00 – початок роботи базового табору (наметове містечко)
19:30-21:00 – початок реєстрації команд (перевірка спорядження та аптечки);
11 червня 2011 року (субота):
06:30-08:00 – продовження реєстрації команд (перевірка спорядження та аптечки);
08:00 – нарада капітанів команд з суддівською колегією; оголошення правил перегонів, інструктаж з техніки безпеки;
08:45 – урочисте відкриття “Gorgany Race 2011?
09:00 – старт перегонів;
12 червня 2011 року (неділя):
15:00 – закінчення контрольного часу;
15:30 – 16:00 підведення підсумків перегонів, оголошення та нагородження переможців перегонів; офіційне закриття змагань.

Призери змагань (I, II , III місце у класах “Трек” та “ Вело”) будуть нагородженні цінними подарунками - наметами та спальниками від чеської фірми Trimm, рюкзаками від американького виробника Osprey, термобілизною від українського виробника Commandor.
Окрім того, перші 100 учасників отримають трекінгові шкарпетки від Lasting. А також, кожен учасник перегонів отримає мультифункціональну пов'язку від Wind Х-treme з логотипом перегонів.
Загальний призовий фонд змагань цього року складатиме близько 20 тисяч гривень.
Попередня реєстрація учасників триватиме до 27 травня. Додаткові умови оголошуються на офіційному сайті змагань – www.gorganyrace.com.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: