У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:49, 25 Травня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Святкування ювілею н. а. України Г. Шумейка у НАУД театрі ім. М. Заньковецької

Святкування ювілею н. а. України Г. Шумейка у НАУД театрі ім. М. Заньковецької thumbnail

29.05.2011 (п'ятниця)
17:00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

29 травня о 17:00 Національний театр ім. М. Заньковецької святкуватиме ювілей н. а. України Григорія Шумейка. За свою творчу діяльність Григорій Григорович не тільки відкрив свій акторський талант, але й продемонстрував себе, як режисер. Його творчий шлях цікавий та сповнений різнопланових ролей. Образи, які приміряв на себе цей актор, завжди були особливими і неповторними, простими і глибокими водночас. Серед його робіт ми можемо побачити і романтичного Лукаша з «Лісової пісні» Лесі Українки, і його величність Франца-Йосифа «Амадей» П. Шеффера, також всім відомого доброго Шарля з «Пані Боварі» Г. Флобера, і вірного та відданого брата Ісуса Якова «Ісус, син Бога живого» тощо. У кожному своєму прояві Григорій Шумейко відшукував ту ниточку, яка вправно вибудовувала візерунки персонажів і переростала у шедеври.
Григорій Шумейко – це людина, яка завжди у пошуку, яка розвивається і вчиться постійно. Саме тому його творчий шлях у театрі продовжився на ниві режисерської роботи. Кожна постановка унікальна і особлива, пронизана цікавими поворотами і несподіваними моментами. Дивлячись вистави цього режисера можна добре відзначити його «руку», «перо», адже у виставах є своєрідність, яка притаманна саме йому. Чи це «Бояриня» Лесі Українки, чи «Він прийшов» Д. Б. Прістлі, чи «Мина Мазайло» М. Куліша – усе створює силует Григорія Шумейка, яко режисера.

87х118 шумейко

Запрошуємо Вас на святкування та ювілейний перегляд вистав:

26.05.2011 (четвер)
18:00

Леся Українка
Бояриня

27.05.2011 (п'ятниця)
18:00

Д. Б. Прістлі
Він прийшов

29.05.2011 (неділя)
17:00

ЮВІЛЕЙ н.а. України Г. Шумейка

Олеся Галканова
Керівник бюро (Прес-служба, PR, сайт)
НАУД театр ім. М. ЗаньковецькоїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: