У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 23:56, 25 Травня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фотопроект Анжело Пургерта «Перша республіка»

Фотопроект Анжело Пургерта «Перша республіка» thumbnail

1-30.6.2011р., 9-22:00

Кав’ярня-галерея “Штука”

З 1 по 30 червня Генеральне консульство Чеської республіки у Львові  та кав’ярня-галерея «Штука» запрошують на благодійну виставку фотографії Анжело Пургерта «Перша республіка». Відкриття фотопроекту відбудеться в кав’ярні у середу 1 червня о 18:00, вхід по запрошеннях.

Соціокультурна атмосфера Першої республіки надихнула на креативні пошуки фотографа Анжело Пургерта, який майстерно поєднав ретростилістику із сучасністю. Він свідомо уникав прямого наслідування тогочасних світлин, адже не просто копіював золотий вік Чехословацької держави, а навпаки, творив галерею оригінальних художніх образів, інспірованих естетикою періоду Першої республіки. Це проявилося не лише в артистичній постановці мізансцен, а й у поставі, міміці, вбранні моделей, а також у технічному й світлотіньовому виконанні. Авторські фотографії Анжело Пургерта переносять нас в епоху Першої республіки, сповнену галантних і вишуканих манер, мимоволі викликають романтичні й ностальгійні почуття. Вдивляючись у світлини, ніби здійснюємо мандрівку в часі, де у безжурній каварняній атмосфері ледь чутно хрипкуваті звуки грамофона, а в повітрі витають аромати гіркуватого присмаку кави, солодощів і п’янких парфумів.

Дебют доброчинної фотовиставки Анжело Пургерта відбувся влітку 2010р. у Муніципальному (Обецному) домі – перлині празької сецесійної архітектури. Отримані кошти автор передав для Дитячого будинку в Дольних Почерніцах. Благодійна виставка чеського фотохудожника й далі мандрує Європою, збираючи кошти для допомоги сиротинцям і дітям з особливими потребами.

Довідка

Куратор проекту – Тарас Стефанишин, арт-критик.

Анжело Пургерт народився 24 жовтня 1965 р. у Празі. Завдяки батькові свої перші фотографічні спроби він робив легендарним фотоапаратом «Флексарет». Згодом закінчив у Празі вищі школи фотографії та поліграфії. Свої фотографії публікує у книгах іноземними мовами, а також у комерційних та рекламних виданнях. Автор концепції та світлин книги «Усе найкраще з Праги», яка вийшла друком вісьмома мовами. 2001 р. отримав перше місце у фотоконкурсі «Прага улюблена». З 2000 р. – член Об’єднання журналістів ЧР та Міжнародної федерації журналістів. Ініціатор й автор доброчинного фотопроекту «Перша республіка». У творчості майстра переважає портретна та жанрова фотографія.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: