У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:28, 30 Травня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Етноклубі Набутків гратиме білоруський етно-бенд «ДЖАМБІБУМ» | Концерт

У Етноклубі Набутків гратиме білоруський етно-бенд «ДЖАМБІБУМ» | Концерт thumbnail

31.05.2011 (вівторок)
20:00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

Стиль: Neofolk, Ethno Avantgarde, Ethno Fusion, Ethno Jazz, Folk Rock, Authentic Folk, Folk Modern.

Народна простота у багатоголосному виконанні та акустичному музичному опрацюванні.
Етно-еклектика, яка балансує між стилями. Вдалий гумор на етнічному ґрунті. Східноєвропейський ритм-н-блюз, який неможливо слухати сидячи. Ритуальний етнотранс. Сміливі експерименти з акустичним опрацюванням фольклору, традиційним вокалом, реґґі, африканськими барабанами та яскравими, північно-американськими ритмами – все це білоруський етно-бенд з Мінська «ДЖАМБІБУМ».
Група створена у 2003 році з ініціативи Анастасії Хмєль. За час свого існування гурт змінював свій склад від вокально-«ударної» групи (8 до 12 людей) – до квінтету у 2011 році. Традиційний білоруський вокал, перкусія, гітари, ударні і духові – це фундамент їх щирого і душевного funky ethno. За позитивною енергетикою, задоволенням від звуку, голосу і життя стоїть традиція «бабулінай песні».
ДЖАМБІБУМ блискуче поєднує білоруське автентичне звучання з експериментами в області world music. В живу вони звучать як інтуїтивна приджазована етніка і одночасно нагадують хеппі хіпі «фолк-оркестр».
Група вже випустила 2 альбоми. Виступала на численних фестивалях: «Міколайкі фолькове» (Польща), «Пустиє холми» (Росія), «Країна Мрій», «Be Free», «День Незалежності з Махном» (Україна), «Rock 4 Peace» (Німеччина)

Сайт гурту: http://www.myspace.com/dzambibum
Етноклуб:
http://dzyga.com/ethnoclub

Вхід: 50 грн., для членів етноклубу та джаз-клубу 25 грн.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: