У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 18:29, 7 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Персональна виставка живопису Жен Вея у Львові

Персональна виставка живопису Жен Вея у Львові thumbnail

10 – 28.06.2011
відкриття виставки: 10 червня о 17.00. год.

Львівська галерея мистецтв (Музей мистецтва давньої української книги), м. Львів, вул. Коперніка, 15а

10 червня 2011 р. в Музеї мистецтва давньої української книги (м. Львів, вул. Коперніка, 15а) відбудеться відкриття персональної виставки живопису китайського художника Жен Вея. Виставка триватиме з 10 по 28 червня 2011р. Вхід вільний.

Творчість Жен Вея, молодого китайського художника, тісно пов’язана як з рідним Китаєм, так і з Україною, зокрема зі Львовом… Чому саме Львів? На це питання найточнішу відповідь знайдете при відвіданні виставки. Його живописні роботи характеризуються монументальністю, величезним розміром, живістю мазка…

Найбільше натхнення для творчості він отримує саме від природи. За його словами, «тільки різноманітність природних пейзажів, їх споглядальність і наслідування може допомогти людині відчути справжню неповторну красу. І сьогодні, коли недоторканість природи – це надзвичайна рідкість, а її руйнування бачимо все частіше і частіше, – необхідність зберегти на полотні хоч деякі її куточки з кожним днем зростає».

У 2007 році, коли він вперше приїхав до міста Лева, то вже в нього закохався… І репрезентована виставка живописних робіт Жен Вея – результат його чотирирічної творчої діяльності у Львові, яка допоможе вам зрозуміти як він любить Львів, і як він знає Львів.

«Львів вже встиг стати моєю другою Батьківщиною…

Я люблю Львів…» (Жен Вей)

Конт.особа: Юлія Островська, куратор виставки

Тел.: +38 095 67 94 087; +38 067 18 353 17; e-mai: yulia.ostrovska@gmail.com
Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: