У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:00, 14 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль «ДНІ ГРУЗИНСЬКОГО КІНО у Львові» | Фестиваль

Фестиваль «ДНІ ГРУЗИНСЬКОГО КІНО у Львові» | Фестиваль thumbnail

18 - 19.06.2011

Кафе Фотоклуб “Ч/Б.5х5?

за офіційної підтримки Посольства Грузії в Україні та підтримки Мистецького Об’єднання «Дзиґа»
Організатор фестивалю: продюсерська компанія «Kontora Pravylo» http://pravylo.com.

Протягом 18-19 червня 2011 року у Львові, у рамках всеукраїнського показу, відбуватиметься фестиваль «Дні Грузинського Кіно».
Програму фільмів було відібрано експертною комісією з Грузії та України.
Фільми зняті за матеріальної підтримки Національного Кіноцентру Грузії й наочно демонструють, як швидко можна досягти зростання якісно нового кінематографу при свідомій політиці підтримки дебютного та молодого кіно. У програмі стрічки, які брали участь та здобували нагороди на міжнародних кінофестивалях. Фільми вирізняються особливим ставленням грузин до людини, її життя, сповнені щирості, драматизму та глибокого розуміння світу.

Дні грузинського кіно

Програма фестивалю

18 червня (субота)
«Три будинки» (2008), режисер Заза Урушадзе  початок 16.00

Програма короткометражних фільмів  початок 18.00
«Вересень» (2010) Вако Кіркітадзе, «Мисливець на ворон» (2010) Ніка Гугушвілі, «Граффіті» (2006) Вано Бурдулі , «Кров» (2010) Ірина Правило, «370С» (2005) Тамара Суламанідзе, «Квітнева холоднеча» (2010) Торніке Бзіава

19 червня (неділя)
«Суса» (2010), режисер Русудан Пірвелі  початок 16.00
«Вуличні дні» (2010), режисер Левана Когуашвілі  початок 18.00

Місце проведення фестивалю: «Кіноклуб Олега Яськіва», Клуб «Ч/Б 5х5» пл. Коліївщини,2.
Кількість місць обмежена, тому прохання бажаючих попередньо реєструватись (067 2552301) !!!

Три будинки (2008)
Режисер Заза Урушадзе

Історія передає настрій заміського життя двох братів, один з яких не вірить у смерть власної дружини й постійно звертається до неї як до живої, та поступово розпродає картини, які вона писала. Одна з картин намальованих покійною дружиною героя, опиняється в руках у психіатра й таким чином починається дивна мандрівка цієї картини через століття.
Нарешті картина дає можливість порятунку для двох закоханих, коли любляче серце готове піти на будь що аби утримати поруч обрану.
Фільм «Три будинки» учасник Montreal International Film Festival 2009.

Програма короткого метру

Вересень – режисер Вако Кіркітадзе (2010)
Російські військові знаходять хлопця грузина, який щось приховує від них. Вони будь-що вирішують з’ясувати його таємницю.

Мисливець на ворон – режисер Ніка Гугушвілі (2010)
Ревнощі, зводять чоловіка з розуму, він йде до магазину зброї купити пістолет чи автомат «для полювання на ворон».

Граффіті – режисер Вано Бурдулі (2006)
Історія кохання двох вуличних художників: дівчини й хлопця, які спілкуються один з одним через графіті, в той час як на них полює поліція.

Кров – режисер Ірина Правило (2010)
Про поклик крові й стосунки хлопця-сироти з дідусем та бабусею у традиційному гурійському селищі з його вірою та цінностями.

370 С – режисер Тамара Суламанідзе (2005)
Подорожні пригоди сучасного невдахи, якому раптом сильно пощастило.

Квітнева холоднеча – режисер Торніке Бзіава (2010)
Події 9 квітня 1989 р - день коли російські війскові без супротиву забили 22 людини саперними лопатками на мітингу у підтримку незалежності Грузії, серед них були жінки й діти.

Суса (2010)
Режисер Русудан Пірвелі

У виробничому передмісті живе 12-річний Суса, який працює на підпільному горілчаному заводі. Щодня йому доводиться долати довгий шлях, доставляючи горілку у різноманітні ресторації, підпільні ігрові у бінго, просто до питущих людей. Він у постійній, зовсім дорослій боротьбі за виживання. Хоча в нього є мама й тато та дорослі часом не такі сильні як їхні діти.
Фільм брав участь у фестивалях: Rotterdam IFF, Berlinale, Gotteborg, BAFICI, Buenos Aires IFF, San Francisco IFF, Jeonju IFF (2010 Grand-Prix), Cannes Market Screening, Shanghai IFF, Taipei IFF, Culture & Cultures, IFF (Best Director), Antalya Golden Orange IFF, Mumbai IFF, Montreal Nouvaou Cinema (Best Actor), Montpellier IFF (Insomnia Prize for Distribution Support), Tbilisi IFF (Grand-Prix), Golden Prometheus, Beijing Film Festival 2011.

Вуличні дні (2010)
Режисер Леван Когуашвілі

Головний герой Чекі, ніде не працює, в нього ніколи немає грошей, він намагається боротися за життя власної родини. Чекі з тих людей, молодість яких припала на дев’яності, у фільмі висвітлюється доля цілого покоління. ?"Вуличні дні" розповідь про хорошу людину у скрутних обставинах. Фільм ставить питання, відповіді на які кожен знаходить сам.
Фільм був представлений у конкурсній програмі багатьох фестивалів, зокрема у програмі 39-го Міжнародного Кінофестиваля в Ротердамі. На 10-му кінофестивалі східноєвропейського кіно у Вісбадені стрічка отримала Головний приз «Золота Лілія», як найкраща робота.
Також брав участь у фестивалях: Edinburgh Film Festival, Moscow Film Festival, Montreal World Film Festival, Kiev Molodist International Film Festival, Palic Festival of European Cinema, (Serbia) Tolerance award, Iasi Film Festival (Romania) (Grand Prix for the best film), Les Arcs Film Festival of European Cinema (France).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: