У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:35, 15 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Gorgany Race 2011. Як це було | Статті

Gorgany Race 2011. Як це було | Статті thumbnail

11-12 червня 2011 року у Горганах - найвіддаленішому та найменш заселеному регіоні Карпат вп’яте відбулися пригодницькі перегони Gorgany Race.
Старт і кінцева точка перегонів знаходилася на поляні на березі річки Свіча неподалік від села Шевченкове Долинського району Івано-Франківської області. Там розмістилось також наметове містечко учасників, вболівальників, та організаторів - колективу компанії “Горгани Ком”.
Екстремальні перегони проходили в двох класах: “Трек”- пішохідна дистанція, протяжністю приблизно 90 км, і “Вело” - велосипедний маршрут близько 160 км, який включав також складну пішу дистанцію. Контрольний час, за який командам, чисельністю від 2 до 4 чоловік, у повному складі потрібно було подолати маршрут, складав 30 годин. Команди повинні були також пройти ряд випробувань на техніку гірського туризму, таких як підйом по скелі, спуск по мотузці, переправа через річку. Подолання природніх перешкод на маршруті вимагало неабиякої мужності та сили волі. На одному з етапів учасникам потрібно було переплисти через високогірне озеро Розсохан. І деяким командам це довелося робити вночі.
Всі учасники повинні були побувати та відмітитись у заданих пунктах – доказом чому служило фото членів команди у фірмових пов’язках “Gorgany Race 2011” на тлі відповідної позначки. Через складні погодні умови - дощ, холод, болото, тощо, та складний маршрут - чималу дистанцію, великі перепади висот, необхідність неодноразово долати водні перешкоди, пройти більшість обов’язкових точок і вкластися в контрольний час вдалося небагатьом.

У класі “Tрек” перемогу здобули:
Ушльопки м.Ужгород (Джміль Дмитро, Кудрявцев Володимир). Час команди: 14:05, 14 основних КП, 3 бонусні.
Друге призове місце здобула команда suvorovets.ks.ua м. Херсон, м.Сімферополь (Плохенко Андрій, Шешуков Олександр). Час команди: 12:45, 14 основних КП, 1 бонусне.
Третьою стала команда Житомир м. Житомир (Олівсон Олександр, Коновал Віктор). Час команди: 14:59, 13 основних КП, 3 бонусних.

pryzery_trek11-774x1024

У класі “Вело” результати такі:
Першими подолали велодистанцію учасники команди Ракета м. Луцьк (Спасовський Ігор, Оришко Олександр). Час команди: 13:21, 16 КП.
Друге місце виборола команда Горганські привиди м. Львів (Чепіль Роман, Обаранець Назарій). Час команди: 14:34, 14 КП.
Третіми стали учасники команди Ліва педаль звитяги м. Львів (Гузінський Василь, Грицай Нестор). Час команди: 14:52, 14 КП).

pryzery_velo11-1024x735

Загалом, цього року у змаганнях взяли участь 79 команд у класі “Трек” та 15 команд у класі “Вело”, загальна кількість учасників 220 осіб з майже усіх регіонів України. Також в п'ятих екстремальних перегонах приймали участь і команди з-закордону – 2 команди з Польщі, 1 з Чехії, 2 з Росії та 1 з США. Повні таблиці результатів змагань можна побачити на офіційному сайті перегонів www.gorganyrace.com.
Завдяки спонсорам та партнерам, які підтримали змагання, що популяризують здоровий та активний спосіб життя, цьогорічний призовий фонд склав близько 25 тисяч гривень. На таку суму переможці та частина учасників отримали туристичне спорядження, яке без сумніву, знадобиться їм у майбутніх мандрах.

Вітаємо переможців!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: