У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:49, 15 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Dzyga Jazz Quartet»: першопрохідці львівського джазу у «JazzClub.Lviv»

«Dzyga Jazz Quartet»: першопрохідці львівського джазу у «JazzClub.Lviv» thumbnail

16.06.2011 (четвер)
21.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

16 червня (четвер) о 21:00 у «ДжазКлубі.Львів» відбудеться концерт першопрохідців львівського джазу «Dzyga Jazz Quartet». Виконуватимуться як і старі легендарні авторські композиції, так і нова, невідома львівським слухачам, програма.

Вхід: 50 грн., для членів «Jazz Club.Lviv» та етноклубу - 25грн.

Склад:
Володимир Кіт – труба, флюгельгорн
Валентин Учанін – тенор та сопрано саксофони
Аркадій Орєхов – клавішні інструменти
Андрій Надольський – барабани

DJQ

Про «Dzyga Jazz Quartet»:

Першопрохідці українського джазу, котрі розпочали джазувати у далеких 60-их минулого століття, яким на трьох вкупі вже понад 200 років (Володимир Кіт, Аркадій Орєхов, Валентин Учанін) у 2000 році об'єднались разом з талановитим барабанщиком Андрієм Надольським (ударник культової групи " Звуки МУ ") і протягом 10-ти років представляють Львів на концертах в Польщі, Франції, Німеччині, Великобританії та Україні.
"Dzyga Jazz Quartet" створився 2000 року, об’єднавши легенд львівського джазу. Ініціатива створення належала мистецькому об’єднанню «Дзиґа». За роки свого існування колектив завоював любов та повагу далеко за межами України. Квартет можна справедливо вважати візиткою українського добірного джазу. Музика квартету - інтелектуально насичена, із безмежним полем для інтерпретацій та дисонансів, із домішками етнічного мелосу. Це саме той – справжній - джаз, який викликає лавини емоцій, думок та несподівані метаморфози свідомості...
Музиканти із найбільшим джазовим досвідом не втомлюються творити,експериментувати та дивувати майстерністю.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: