У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:10, 17 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка живопису Юрія Смольського «Передчуття» | Виставка

Виставка живопису Юрія Смольського «Передчуття» | Виставка thumbnail

21.06 - 17.07.2011

Галерея «ІCONART»

Виставкою «Передчуття» галерея „ICONART“ представить творчість молодого львівського живописця Юрія Смольського. У запропонованих до уваги глядачів творах художник розвиває тему розп'яття не стільки як філософську, чи богословську, скільки як проблему суб’єктивного сприйняття глядача - традиційна для європейського мистецтва, вона отримує у творах Юрія Смольського несподівану інтерпретацію.
„Ми звикли до прямої лінійної перспективи, однак така перспектива диктує нам також певні настрої, сюжети і форми – говорить художник, – адже той самий образ, представлений в паралельній перспективі, де лінії не сходяться в одній точці, звучить вже зовсім по-іншому. Тому для мене метод зображення тісно пов'язаний зі зображуваним об'єктом – перехрещені лінії перспективи - це драма, чи навіть трагедія, котра прямує до завершення й чергового розвитку. Саме з такої точки зору, розп'яття тут найбільш влучна тема“.
Послуговуючись засобами традиційними для європейського живопису, Юрій Смольський у своєму мистецтві наштовхується на цікаві, а часом й несподівані знахідки – розп'яття у його творах постає не лише як історична подія, чи іконографічний сюжет, але як вселенська апокаліптична візія й одночасно як дуже приватна, особиста подія.
Виставку живопису Юрія Смольського «Передчуття» можна побачити з 21 червня по 17 липня у галереї „ICONART“ по вулиці Вірменській 26 з 12 до 19 год. щоденно, крім понеділка.

ПередчуттяВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: