У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:10, 17 червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка живопису Юрія Смольського «Передчуття» | Виставка

Виставка живопису Юрія Смольського «Передчуття» | Виставка thumbnail

21.06 - 17.07.2011

Галерея «ІCONART»

Виставкою «Передчуття» галерея „ICONART“ представить творчість молодого львівського живописця Юрія Смольського. У запропонованих до уваги глядачів творах художник розвиває тему розп'яття не стільки як філософську, чи богословську, скільки як проблему суб’єктивного сприйняття глядача - традиційна для європейського мистецтва, вона отримує у творах Юрія Смольського несподівану інтерпретацію.
„Ми звикли до прямої лінійної перспективи, однак така перспектива диктує нам також певні настрої, сюжети і форми – говорить художник, – адже той самий образ, представлений в паралельній перспективі, де лінії не сходяться в одній точці, звучить вже зовсім по-іншому. Тому для мене метод зображення тісно пов'язаний зі зображуваним об'єктом – перехрещені лінії перспективи - це драма, чи навіть трагедія, котра прямує до завершення й чергового розвитку. Саме з такої точки зору, розп'яття тут найбільш влучна тема“.
Послуговуючись засобами традиційними для європейського живопису, Юрій Смольський у своєму мистецтві наштовхується на цікаві, а часом й несподівані знахідки – розп'яття у його творах постає не лише як історична подія, чи іконографічний сюжет, але як вселенська апокаліптична візія й одночасно як дуже приватна, особиста подія.
Виставку живопису Юрія Смольського «Передчуття» можна побачити з 21 червня по 17 липня у галереї „ICONART“ по вулиці Вірменській 26 з 12 до 19 год. щоденно, крім понеділка.

ПередчуттяВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Сьогодні

Как установить сигнализацию на машину своими руками?Как установить сигнализацию на машину своими руками?
Для защиты своего транспортного средства от возможного нежеланного взлома большинство води...

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: