У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:38, 20 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт козцького ансамблю «Козаки Поділля» | Концерт

Концерт козцького ансамблю «Козаки Поділля» | Концерт thumbnail

29.06.2011 (середа)
19:00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

Свою творчу біографію лауреат і дипломант республіканського і багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів ансамбль “КОЗАКИ ПОДІЛЛЯ” розпочав у 1938 році в м. Кам’янець-Подільському. Це був перший колектив створеної у цьому ж році Хмельницької обласної філармонії.
Спочатку це була “хорова капела, до якої увійшли кращі представники художньої самодіяльності і кілька професійних артистів” (газета “Чевоний кордон” від 24.11.1938 р.), а першим керівником капели був талановитий симфонічний диригент Тбіліської консерваторії Борис Світличний.
За весь період творчої діяльності колектив вписав яскраву сторінку в літопис культурного життя подільського краю. Лише за керівництва М. Балеми і його соратників (В.Ярецького, В. Глушенкова, Ю. Авдієвського, Б. Кокуленка, Д. Голуба, О. Єфімчук, Д. Пасічника, Б. Балеми) в ансамблі створено і реалізовано низку різнотематичних концертних програм: “НИВАМИ ПОДІЛЬСЬКИМИ”, “КРАСО УКРАЇНИ, ПОДОЛЛЯ”, “У НЕДІЛЮ НА РИНОЧКУ”, “ШЕВЧЕНКІАНА”, народна опера “ВІЧНИЙ ЕТАП” — про Устима Кармалюка (лібрето П. Гірника), “УКРАЇНА, ЛЮБОВ, МАЙБУТТЯ…”, “ПОДІЛЬСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ”, “МИ ЄСТЬ НАРОД!”, “ВАША ВЕЛИЧНОСТЕ, ЖІНКО!”, “ПРОРОК” — за творами Т. Г. Шевченка, “КОЗАЦЬКА РАДА” і багато інших…
Колектив ансамблю постійно націлений на нові творчі ідеї, шукає нові форми роботи, популяризації музичної культури, плекає паростки любові до рідного краю, до України.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: