У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:51, 20 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль культур «Lviv International» | Фестиваль

Фестиваль культур «Lviv International» | Фестиваль thumbnail

03.07.2011
14:00 до 22:00

Львів, пл. Ринок

3 липня на Площі Ринок відбудеться міжнародний фестиваль культур «Lviv International», який втретє традиційно організовує молодіжна студентська організація AIESEC.
Метою фестивалю Lviv International є ознайомлення львів’ян та гостей міста з культурами та традиціями різноманітних народів світу шляхом представлення іноземними стажерами своїх країн, а також на популяризацію українських культурних надбань.
Святкове дійство буде тривати приблизно з 15-21 год . На сцені виступатимуть представники з Бразилії, Індії, Грузії, Китаю, Туреччини, Індонезії, Малайзії, які продемонструють свою культуру за допомогою танців, співів, малюнків, національних костюмів та цікавих презентацій.
Львівські колективи народних танців, хлопці з бойовим гопаком, гра на національних інструментах та виконання народних пісень представлять Україну на міжнародній сцені.Вечір культур завершиться виступами рок-гуртів із Львова,Тернополя та Івано-Франківська.
Запрошуємо всіх ,хто бажає відчути та побачити культуру інших країн та гарно відпочити у недільний вечір. Саме у цей день, 03.07.2011. Ти мусиш це побачити, почути і відчути.Lviv International festival 2011 уже не за горами.

Індонезія, Бразилія, Індія, Малайзія, Китай, Чехія...
Цілий світ чекатиме на тебе в цей день, в цьому місці.

Детальніше на офійному сайті www.aiesec.lviv.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: