У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:06, 21 червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«БІЛИЙ ПРОЧАНИН З ВАТИКАНУ» | Виставка

«БІЛИЙ ПРОЧАНИН З ВАТИКАНУ» | Виставка thumbnail

24.06.2011
17.00 - ідкриття виставки

Музей історії релігії

Львівський музей історії релігії презентує виставку «Білий прочанин з Ватикану», приурочену 10-й річниці візиту блаженного Папи Івана Павла ІІ в Україну, коли Святійший Отець перебував у Києві та Львові. Апостольський візит відбувся на запрошення Президента України, а також єпископів Української Греко-Католицької та Римо-Католицької церков в Україні. Львів, як місто християнського екуменізму, ще раз показав, що він є духовним осередком України і півтора мільйона прочан (офіційна інформація прес-служби Ватикану) під час Святої Літургії у візантійському обряді на Львівському іподромі є яскравим цьому свідченням.
У своїй останній промові на українській землі, зворушений побаченням з Україною, з вуст Івана Павла ІІ полинуло благословення до всієї України: «Ти залишаєш у моєму серці незабутні спогади! До побачення, народе-друже, пригортаю тебе обіймами доброзичливості і любові! Молю Всемогутнього Бога, щоб благословив тебе, український народе, і щоб зцілив усі твої рани. Його велика любов нехай наповнить твоє серце і нехай провадить тебе у третє тисячоліття християнства до нового майбутнього. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа!».
Виставка «Білий прочанин з Ватикану» - дань пам’яті Його Святості Івану Павлу ІІ, якого 1 травня цього року у Ватикані Папа Римський Бенедикт ХVI зачислив до лику блаженних. Вона створена за сприянням архієпископа Мечислава Мокшицького митрополита Львівського Римо-Католицької Церкви в Україні, який багато років був особистим секретарем Папи Івана Павла ІІ.
Серед експонатів – особисті речі Івана Павла ІІ: пояси, щоденна сутана, прапорець папамобіля; подарунки для Папи і які він дарував комусь; медалі, монети. Експонуватиметься близько 80 фотографій про Папу, зроблених його особистим фотографом.
Представить свою колекцію речей і музей. Це добірка газет та журналів, які виходили під час візиту Святійшого Отця в Україну, різноманітна сувенірна продукція:, медалі, значки, прапорці, поштівки, запрошення на Літургію, фотографії, різні путівники, довідники на допомогу прочанину, який приїхав у Львів.
Ми хочемо передати атмосферу та високий дух народу, який панував у час історичного візиту в Україну блаженного Папи.
Урочисте відкриття виставки «Білий прочанин з Ватикану» відбудеться у п’ятницю, 24 червня о 17 годині 30 хвилин у приміщенні Львівського музею історії релігії, що на площі Музейній, 1.

Ірина Цебенко, зав. відділом ЛМІРВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assistance With My Essay?A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assistance With My Essay?
A fact that is startling Assistance With My Essay Uncovered. What to anticipate From Assis...
Why Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect and What You Ought To UnderstandWhy Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect and What You Ought To Understand
Why Every Little Thing You've Learned All About Essay Paper Composing Help Is Incorrect an...
Sensible Hookup Guru Review Solutions ExplainedSensible Hookup Guru Review Solutions Explained
If you are searching for the erroneous cam internet site, you could spend time searching...
 The New Angle On Mature Just Released The New Angle On Mature Just Released
Determine why you're not needing sex now, and also what precisely you'd have to improve ...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: