У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:06, 21 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«БІЛИЙ ПРОЧАНИН З ВАТИКАНУ» | Виставка

«БІЛИЙ ПРОЧАНИН З ВАТИКАНУ» | Виставка thumbnail

24.06.2011
17.00 - ідкриття виставки

Музей історії релігії

Львівський музей історії релігії презентує виставку «Білий прочанин з Ватикану», приурочену 10-й річниці візиту блаженного Папи Івана Павла ІІ в Україну, коли Святійший Отець перебував у Києві та Львові. Апостольський візит відбувся на запрошення Президента України, а також єпископів Української Греко-Католицької та Римо-Католицької церков в Україні. Львів, як місто християнського екуменізму, ще раз показав, що він є духовним осередком України і півтора мільйона прочан (офіційна інформація прес-служби Ватикану) під час Святої Літургії у візантійському обряді на Львівському іподромі є яскравим цьому свідченням.
У своїй останній промові на українській землі, зворушений побаченням з Україною, з вуст Івана Павла ІІ полинуло благословення до всієї України: «Ти залишаєш у моєму серці незабутні спогади! До побачення, народе-друже, пригортаю тебе обіймами доброзичливості і любові! Молю Всемогутнього Бога, щоб благословив тебе, український народе, і щоб зцілив усі твої рани. Його велика любов нехай наповнить твоє серце і нехай провадить тебе у третє тисячоліття християнства до нового майбутнього. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа!».
Виставка «Білий прочанин з Ватикану» - дань пам’яті Його Святості Івану Павлу ІІ, якого 1 травня цього року у Ватикані Папа Римський Бенедикт ХVI зачислив до лику блаженних. Вона створена за сприянням архієпископа Мечислава Мокшицького митрополита Львівського Римо-Католицької Церкви в Україні, який багато років був особистим секретарем Папи Івана Павла ІІ.
Серед експонатів – особисті речі Івана Павла ІІ: пояси, щоденна сутана, прапорець папамобіля; подарунки для Папи і які він дарував комусь; медалі, монети. Експонуватиметься близько 80 фотографій про Папу, зроблених його особистим фотографом.
Представить свою колекцію речей і музей. Це добірка газет та журналів, які виходили під час візиту Святійшого Отця в Україну, різноманітна сувенірна продукція:, медалі, значки, прапорці, поштівки, запрошення на Літургію, фотографії, різні путівники, довідники на допомогу прочанину, який приїхав у Львів.
Ми хочемо передати атмосферу та високий дух народу, який панував у час історичного візиту в Україну блаженного Папи.
Урочисте відкриття виставки «Білий прочанин з Ватикану» відбудеться у п’ятницю, 24 червня о 17 годині 30 хвилин у приміщенні Львівського музею історії релігії, що на площі Музейній, 1.

Ірина Цебенко, зав. відділом ЛМІРВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: