У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:37, 22 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкриття новогу сезону DozoR 02.07.11 | Спортивна подія

Відкриття новогу сезону DozoR 02.07.11 | Спортивна подія thumbnail

Що таке DozoR?

«DozoR» ? це динамічна інтерактивна гра з елементами логіки та ризику. Її ціль ? пройти десять рівнів, розшифрувати загадані місця та відшукати в них коди, і все це зробити швидше за інших. В кожній грі приймає участь від 50 до 200 осіб, які в DozoRну ніч ганяють на авто по міських дорогах в пошуках цих самих кодів.
Пам’ятаєте гру, коли вожаті ховали по кущах записочки, а піонери їх шукали? В «DozoRі» цим займаються дорослі люди, споряджені ліхтарями, ноутбуками, мобільними телефонами, GPRS- та інтернет-зв’язком. Вони роз’їзджають всю ніч на автомобілях та з азартом шукають коди, заховані у різних районах міста. В процесі гри доводиться розгадувати інтелектуальні загадки, подекуди навіть серйозніші, ніж в «Що? Де? Коли?».
Інтрига гри полягає у виконанні різноманітних місій. Гравці, керуючись логічно обгрунтованими вказівками, слідують в потрібне місце. Задача гравців - якомога швидше знайти в нічному місті зашифрований в завданні пункт, де потрібно відшукати код, який і переводить команду на наступний рівень. Усього 10 місій. Пройшовши їх першими, Ви стаєте переможцем.
Перемагає та команда, котра виконає всі завдання за найменший проміжок часу.
Ігри проводяться двічі на місяць. В грі може приймати участь будь-яка кількість команд.
Знаєте: є такі люди, про яких говорять, що вони ‹‹ненормальні››... Вони підкорюють вершини гір, сплавляються по річках, стрибають з парашутом, ганяють нічним містом... Вони ж стверджують, що такими і потрібно бути. Якщо Ви чимось схожі на таких людей - ласкаво просимо. «DozoR» - це ваша гра.

Для чого Вам DozoR…

«DozoR» ? це екстрім, адреналін, запах паленої гуми, два десятки людей з ліхтарями по руїнах, радість від вигуків «код взяли», потім знову швидко по машинах і наступне завдання…
«DozoR» ? це коли тремтять ноги, перехоплює дух, а тіло проймає страх, якщо приходить завдання з кодом складності 3+.
Разом з «DozoRом» Ваші вихідні пройдуть не за кухлем пива в барі з друзями, а в процесі виконанні загальної та цікавої справи.
Після «DozoRу» в понеділок з друзями ти будеш обговорювати не те як погано було в неділю зранку, а дійсно захопливу командну пригоду.
Друзі, які ще не знають про «DozoR», дивляться на тебе, як на хвору людину, але ти бачиш їх заздрість в очах.....
Ці люди хворі? ‹‹Напевно››, ? так скаже будь-який психолог, але тільки в тому випадку, якщо він сам жодного разу не грав у «DozoR»!

DozoR ? це стан душі…

Буває такий стан душі, коли солідний бізнесмен, купуючи модельне взуття, пропускає в голові думку: «А як в ньому підніматись по напіврозвалених сходах?» або «Чи зможу я в них пройти через звалище арматури?»…
Буває такий стан душі. коли дивлячись на бомжа на вулиці, топ-менеджер автоматично включає в голові визначник «справжній чи підставний?»…
Буває такий стан душі, коли, почувши гасло на вулиці, слоган по радіо або просто пісню, водій авто починає шукати в цьому прихований сенс…
В такому стані людина читає надписи на стінах в пошуках омріяних літер DR.
В такому стані, гламурні дівчата, виходячи в суботу ввечері на вулицю, беруть з собою 3-4 телефони «провсяк випадок», рації та пару найпотужніших ліхтарів, говорячи: «Мамо, якщо тобі подзвонять з міліції, - не переживай, все в порядку, це означає, що мене треба просто забрати».
Це стан душі, коли починаючи з неділі і до кінця тижня люди зустрічаються та говорять про незрозуміле, але найчастіше за все чути слова «код, агент, локація, net пропав» та багато інших слів, незрозумілих для оточуючих...
Для людей, що грають в DozoR, визначення «година» не існує, бо вони точно знають, що ніч ділиться на відрізки часу по півтори години…
Бажаєте відчути щось подібне? Приєднуйтесь до спільноти Dozor!

«Сміх крізь сльози»: цитати з ігор

Зима. Дев’ятий рівень: система підземних тунелів. Гравець вже більш ніж годину шукає той зловісний код! Він вже заплутався в якій частині тунелю він знаходиться. Відчувається, що вже ранок. Аж раптом, у нього в ліхтарику сідають батарейки, та щоб хоч якось продовжити пошуки або хоча б щоб вибратись, він дістає мобільний, і бачить, що вже 9.20 ранку. Тут до гравця доходить, що в нього через 15хв. пара. Залік! А про пропуск не може бути й мови... Він досі не знає де знаходиться, а можливість вибратись звідти трапиться явно нескоро. Він знає, що навіть, якщо вибереться, то йому добиратись в інший кінець міста. Він розуміє, що на ньому останній комплект запасного одягу. Він пам’ятає, що є гравцем TOPової команди, яка претендує на перемогу, і яка зірветься з місця та помчить на наступний рівень, як тільки буде знайдено цей код. Ні в кого не буде часу завезти його додому, а тим паче в університет. Та все б нічого...але він Викладач!

Фраза після гри на нагородженні: «В нас ліхтарик останній залишився – і він у Ніка, а той на даху, і якщо він впаде - то все, капець, ми без ліхтарика залишимось:)».Після Лайтової гри, де в допах були костюми зомбі.
«Я при параді: піджак рваний, лице загримоване в білий колір, кров на губах, запалі щоки, - ну все як у справжніх зомбі. Ставлю машину в гараж, викликаю таксі, сам стою п’ю пиво. Ніч темна ну хоч в око встрель... Під’їжджає таксі, сідаю. Далі діалог:
Таксист: Не дуже довго чекали?
Я (повертаючись обличчям до таксиста): Та тебе, брат, тільки за смертю посилати!
Ледь не прийшлось бідолаху корвалолом відпоювати))))))

Організатор після чергової гри: Дозор ? це командна гра, а не «гра: забудь дівчину в колодязі…»
«Наше життя ? це гра, правила якої нам не відомі».

Завдання. Вказівки штабу по телефону:
- Там точно бігти до середини мосту і зразу направо!!!

Щоранку на брифінгу команди активно обговорюють гру ...
- Блін...я сьогодні в кювет на машині ниряв ...
- Блін...а ми походу до цього задания навіть не добрались...

- Че ты делаешь по ночам?
- Да вчера фоткалась и лазала по ступенькам за гдк, искала код… потом полночи по квартире презервативы искала (и совсем не по назначению)))))) не нашла((( потом в 6 утра мальчика одного караулила у подъезда... с водяным пистолетом…
- Блин, у меня че-то похоже жизнь совсем скучно проходит.........

Гра "Добро Пожаловать в Жесть":
Юля лазить в трубі каналізаційній. А ЇЇ чоловік зверху. Юля кіпішує, що не може знайти код, а він зверху їй відповідає:
- Бачиш, кохана, я тебе люблю навіть в гавні!
Всі хто чув ті слова чуть не понадривали животи зо сміху.

У нас на игру необходимы были игрушечные ружья. Одна из команд покупала ружье в магазине игрушек примерно так:
- У вас ружья игрушечные есть в продаже?
- Есть. Вам на какой возраст мальчику?
- ...на 23...)))

Выполняем бонусное задание. Практически все команды в одном месте, лазаем по высокой электровольтной башне. Раздается в темноте голос девушки:
-Е*ическая сила!!!!!
Ответ из темноты (голос парня):
- Я сейчас занят...

Три часа ночи, разветвлённая сеть канализационных колодцев, где-то под городом, двадцатая минута поиска...

Стоя на крачках, в грязи и мусоре, в двух метрах под поверхностью земли, осматривая какую-то ржавую трубу... Монолог во тьме: «*лять! Я взрослый, солидный человек! Мне 27 лет! У меня высшее образование! Пятилетний стаж адвокатской практики! ЧТО Я ДЕЛАЮ В ТРИ ЧАСА НОЧИ В КАНАЛИЗАЦИИ, НА КАРАЧКАХ?!?!?!
Тут из соседнего отворота женский голос: « *лять! Я взрослая женщина! Мне 28 лет. У меня свой бизнес. Я мать двоих детей! ЧТО я ДЕЛАЮ В ТРИ ЧАСА НОЧИ....»
Из другого поворота подхватывает солидный мужской голос в ночи: « *лять! Я взрослый мужик...»
Тут молодой голос сверху, из люка: «*лять, мне 19 лет, я играю первый раз, меня не Е..ёт чем вы там занимаетесь вне дозора, ДАВАЙТЕ ИЩИТЕ!!!»
Три часа ночи, разветвлённая сеть канализационных колодцев, где-то под городом, двадцатая минута поиска, около 15 взрослых, солидных и не очень людей стоя на карачках во тьме, РЖУТ ВО ВЕСЬ ГОЛОС...!!!

Мегадозор.
Починаєм виконувати завдання: знімаєм штани, вдягаєм білі капронки, спідничку і всі інші штуки для балету. Під’їзджає машина міліції до нас, висовується з неї міліціонер і тихим приглушеним тоном говорить: "Знов той Дозор?!Ну хоч з дороги зійдіть...

Розмова з подругою......
Подруга вчиться на Економіста. НЕ грає в Дозор:- Знаєш....я собі тут спідничку знайшла....така класна..після зарплати куплю обов’язково!!!
Розмова з подругою з команди. ( Знайдіть 5 відмінностей називається…)-
Блін....Скоро зарплата...хмм...так....треба би було камуфляж купити...так....і ше ліхтарик новий хочу....Точно! і БЄРЦИ треба не забути! Так.....
Оце так ДІВЧАТА!!! Дозорні!!!

Организация Кубка Сибири в Новокузнецке. 2 организатора - Я и Стас(КемОРГ) заходим в супермаркет покупать принадлежности для игры. Берем 9 киндер-сюрпризов (нужны были внутренние пластмассовые яйца) и ищем остальное. Подходим к продавцам и Стас задает такой вопрос:
- Девушки, а у вас есть депиляторы для ног?
Те, обсмотрев нас, заметив киндер-сюрпризы говорят:
- Нет.
- Тогда нам резиновые перчатки и 12 штук самых дешевых презервативов.
Супермаркет упал...Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: