У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:00, 22 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Anastasija Litvinyuk Trio» у джаз-клубі | Концерт

«Anastasija Litvinyuk Trio» у джаз-клубі | Концерт thumbnail

23.06.2011 (четвер)
21.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

23 червня (четвер) о 21:00 у «ДжазКлубі.Львів» відбудеться концерт «Anastasija Litvinyuk Trio». В концерті буде звучати музика Авішаї Коена, Есбйорна Свенсона та авторські композиції.
Місце: арт-кав'ярня «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх )
Вхід: 50 грн., для членів «Jazz Club.Lviv» та етноклубу - 25грн.

Склад:

Анастасія Литвинюк - фортепіано
Ігор Гнидин - барабани
Андрій Кохан - бас-гітара

Anastasija Litvinyuk Trio

Анастасія Литвинюк

Представниця нового покоління українських джазових музикантів.
2004р. є піаністкою і співзасновником гурту «ShockolaD». Разом з цим проектом брала участь в багатьох міжнародних фестивалях. У рамках стипендіальної програми «Gaude Polonia» навчалась в Анджея Ягоджінського і співпрацювала з польськими музикантами Міхалом Яросом та Томашом Домбровським у проекті «ShockolaD +PL». З лютого 2009р. є співзасновником «Jazz Club Lviv». В цьому ж році заснувала власне тріо, в якому грають також Ігор Гнидин та Міхал Ярос. Постійно бере участь в різних джазових проектах з українськими та польськими музикантами. www.myspace.com/anastasijalitvinyuk

Ігор Гнидин

Один із кращих барабанщиків України. Плідно працює як композитор і виконує свою музику в проекті «ShockolaD». З цим проектом постійно бере участь у різних фестивалях. У рамках стипендіальної програми «Gaude Polonia» навчався у Чеслава Бартковського та Анджея Ягоджінського. З лютого 2009 року є співзасновником і координатором «Jazz Club Lviv». З 2009 року є координатором міжнародних джазових майстеркласів «Warsztaty Muzyczne. Chodziez» в Україні. У 2010р. став стипендіатом Кеннеді Центру у Вашингтоні.
Грав з багатьма музикантами, а зокрема: Мелвін Тейлор(Melvin Taylor), Майкл Бові (Michael Bowie), Андрій Кондаков, Юрій Яремчук, Адам Кавончик(Adam Kawonczyk), Міхал Ярос(Michal Jaros), Томаш Домбровські(Tomasz Dabrowski), Куба Ціхоцкі(Kuba Cichocki), Шелдон Д’Сільва (Sheldon D’Silva), Марк Коффі (Mark Coffie), Ярослав Ботур та ін. www.myspace.com/igorhnydyn

Андрій Кохан

В 2007 році закінчив Ужгородське ДМУ ім. Д.Задора. З 2007- студент Львівської Національної Музичної Академії ім. Лисенка.
2007-2010 викладач Української Теологічної Семінарії (музичний факультет. Гітарне мистецтво). Приймав участь у фестивалях : «ГітАс», фестиваль ім. Д.Соколовського, Papp Jazz Fest, Fortmisija та ін..
Лауреат конкурсів «Срібний Дзвін», конкурс ім. Валерія Петренка, переможець конкурсу «Закарпатський Едельвейс» (2006, 2007). В 2005 році отримав сертифікат на концерти в Дунайварош, Будапешт (Угорщина) та в Києво-Печерській Лаврі (Україна, Київ). Співпрацював з Львівським Гітарним Квартетом, хором УТС, гуртом “ShockolaD”, “Смак Сигарети”, “Dzyga Imagine”, “Bria Blessing Quartet” та ін.

Мав студійну роботу з Олегом Мамченком, Вікторією Кохан, Ерікою Сирмай, гуртом ShockolaD.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: