У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:38, 25 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація газети «Простори» | Культурнй захід

Презентація газети «Простори» | Культурнй захід thumbnail

29.06.2011 (середа)
18:00

Книгарня «Є»
просп. Свободи, 7

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію 4-го числа літературно-мистецької газети “Простори” під назвою “Вихід на вулицю”, яка відбудеться 29 червня.

Коли публічний простір у містах України зменшується і змінюється соціальний ландшафт міста, увагу редакції Просторів привернула вулиця як така — осередок цих трансформацій. Вулиця репрезентує боротьбу ідеологій, вона демонструє нам нашу власну історію, фіксуючи її у тривалому архітектурному висловлюванні. У цьому номері літературно-мистецької газети «Простори» вулиця стала і метафорою оптики, необхідної для переосмислення актуального літературного процесу в його соціально-критичному, політичному вимірі. Свої думки про сучасну українську літературу висловлюють у цьому номері як провідні українські письменники, так і редактори «Просторів».
Видання презентує фотографічну та письменницьку творчість радикального берлінського митця Мірона Цовніра. У номері представлені нові переклади Франца Кафки та Вальтера Беньяміна, вперше українською – літературний текст класика світового кіно П’єра Паоло Пазоліні, а також твори сучасних письменників: Антоніо Мореско, Юрія Андруховича, Інґо Шульце, Томаса Гетхе та інших.
До слова будуть запрошені автори Василь Лозинський і Тарас Федірко. Василь Лозинський представить свої переклади Франца Кафки і поезії. Тарас Федірко презентуватиме свій переклад П’єра Паоло Пазоліні, а також розповідатиме про концепцію ментального картографування.
Простори – це незалежна літературно-мистецька платформа, діяльність якої включає онлайн-журнал www.prostory.net.ua, проведення публічних культурних заходів та друковане періодичне видання.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: