У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:27, 29 Червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Impro» (імпровізаційний театр) у «Дзизі» та на «ФортМісії»

«Impro» (імпровізаційний театр) у «Дзизі» та на «ФортМісії» thumbnail

01.07.2011 (п'ятниця)
14.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

1 липня о 14.00 у «Квартирі 35» (вул. Вірменська,35 .«Дзиґа»,2-ий поверх) показ результатів майстер-класів «Impro» (театр імпровізації), які тривають із 25 до 30 червня 2011 року у Львові в рамках проекту L ?.
Опісля «Impro» відправляється на фестиваль «Fort.Missia», де 2 липня влаштовуватиме імпровізаційні інтерактиви.
"Театр імпровізації" або "імпровізований" у скороченні називають також "Impro". Чудово функціонує в роботі із молодими адептами сценічного мистецтва, професійними акторами, а також з людьми, котрі у жодний спосіб не пов'язані з театром. "Impro" вчить розумінню і створенню структури драматичної вистави, формує особистість, розвиває уяву, спонукає до креативного мислення, інтегрує групу, вчить співпраці і покори ". Impro" був створений в шістдесятих роках як форма навчання для актора, але швидко було виявлено його оригінальність і сценічну привабливість. З тих пір цей вид театру без реквізиту, костюмів, декорації, а також без сценарію і режисера, але з великою порцією спонтанності і гумору здобуває щораз більше коло прихильників по всьому світу.

Майстер-класи проводять:

Arkadiusz Zi?tek – театральний діяч, з 1989 року пов’язаний з багатьма театральними групами з люблінської землі. З 2001 працює у берлінській асоціації Interkunst e.V у якості мистецького керівника, режисера, актора. Декілька років тому разом із Mike Hughes (Uncalled for Improv) провів один із перших у Польщі майстер класів improv, який став імпульсом до динамічного розвитку цього жанру у Польщі.

Przemys?aw Buksi?ski – випускник Анімації Культури Ягеллонського Університету. Веде заняття з Warsztat?w Teatralnych на відділі Pedagogiki i Psychologii (AiMK) UMCS, Warsztaty Teatralne w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS у Любліні , а також Warsztaty Improwizacji Teatralnej w Centrum Kultury у Любліні. Засновник групи "No Potatoes"

Довідка:

Impro – це театральна форма , що повстала в англійському і американському театрі в шістдесятих роках двадцятого століття. В даний час є популярною в усьому світі. Базується на методах роботи, які створили Viol? Spolin (американська школа) і Keith Johnstone (школа англійська).
Будує театральну виставу на очах глядача, використовуючи, зокрема, різні форми імпровізації, методи і структури розповіді та форми пантоміми. Така форма імпровізації використовується в багатьох театральних школах, оскільки збільшує креативність і творчі можливості студентів, об'єднує групу, вчить співпрацювати і реагувати на іншу людину на сцені.
Дозволяє краще зрозуміти природу театральної постановки, де актор є повноправним учасником і співавтором. Збільшує усвідомлення тіла. Вчить драматичних структур і дозволяє використовувати їх під час вистави.
З цієї причини є цікавою як для актора, так і для майбутнього драматурга. З такої театральної школи виводиться чимало відомих акторів, зокрема це Robin Williams i Alan Alda. Існує багато напрямків імпровізаційного театру: короткі і довгі комедійні форми, мюзикли та імпровізація експериментальна. Імпровізаційний театр добре справджується( не дуже гарне слово, але дослівно – правильно, щось кращого не можу придумати) також у роботі з аматором. Майстер класи, які проводять досвідчені інструктори допомагають зінтегрувати групу, дозволяють руйнувати кордони між людьми і сценічний страх ..

L ? - це є культурно -мистецька співпраця Любліна і Львова, в процесі якої передсім зустрінуться представники "молодого" , шукаючого, незалежного, альтернативного, актуального, сучасного мистецтва і культури. Безпосередній контакт осіб з подібними професіями, мріями, творчими пошуками повинен бути приводом для обміну ідеями, знаннями, досвідом, „know-how” в галузі мистецтва і культури, що у перспективі послужить до створення місцевих громад(співтовариств) в Центральній і Східній Європі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: