У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:27, 29 червня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Impro» (імпровізаційний театр) у «Дзизі» та на «ФортМісії»

«Impro» (імпровізаційний театр) у «Дзизі» та на «ФортМісії» thumbnail

01.07.2011 (п'ятниця)
14.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

1 липня о 14.00 у «Квартирі 35» (вул. Вірменська,35 .«Дзиґа»,2-ий поверх) показ результатів майстер-класів «Impro» (театр імпровізації), які тривають із 25 до 30 червня 2011 року у Львові в рамках проекту L ².
Опісля «Impro» відправляється на фестиваль «Fort.Missia», де 2 липня влаштовуватиме імпровізаційні інтерактиви.
"Театр імпровізації" або "імпровізований" у скороченні називають також "Impro". Чудово функціонує в роботі із молодими адептами сценічного мистецтва, професійними акторами, а також з людьми, котрі у жодний спосіб не пов'язані з театром. "Impro" вчить розумінню і створенню структури драматичної вистави, формує особистість, розвиває уяву, спонукає до креативного мислення, інтегрує групу, вчить співпраці і покори ". Impro" був створений в шістдесятих роках як форма навчання для актора, але швидко було виявлено його оригінальність і сценічну привабливість. З тих пір цей вид театру без реквізиту, костюмів, декорації, а також без сценарію і режисера, але з великою порцією спонтанності і гумору здобуває щораз більше коло прихильників по всьому світу.

Майстер-класи проводять:

Arkadiusz Ziętek – театральний діяч, з 1989 року пов’язаний з багатьма театральними групами з люблінської землі. З 2001 працює у берлінській асоціації Interkunst e.V у якості мистецького керівника, режисера, актора. Декілька років тому разом із Mike Hughes (Uncalled for Improv) провів один із перших у Польщі майстер класів improv, який став імпульсом до динамічного розвитку цього жанру у Польщі.

Przemysław Buksiński – випускник Анімації Культури Ягеллонського Університету. Веде заняття з Warsztatów Teatralnych на відділі Pedagogiki i Psychologii (AiMK) UMCS, Warsztaty Teatralne w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS у Любліні , а також Warsztaty Improwizacji Teatralnej w Centrum Kultury у Любліні. Засновник групи "No Potatoes"

Довідка:

Impro – це театральна форма , що повстала в англійському і американському театрі в шістдесятих роках двадцятого століття. В даний час є популярною в усьому світі. Базується на методах роботи, які створили Violę Spolin (американська школа) і Keith Johnstone (школа англійська).
Будує театральну виставу на очах глядача, використовуючи, зокрема, різні форми імпровізації, методи і структури розповіді та форми пантоміми. Така форма імпровізації використовується в багатьох театральних школах, оскільки збільшує креативність і творчі можливості студентів, об'єднує групу, вчить співпрацювати і реагувати на іншу людину на сцені.
Дозволяє краще зрозуміти природу театральної постановки, де актор є повноправним учасником і співавтором. Збільшує усвідомлення тіла. Вчить драматичних структур і дозволяє використовувати їх під час вистави.
З цієї причини є цікавою як для актора, так і для майбутнього драматурга. З такої театральної школи виводиться чимало відомих акторів, зокрема це Robin Williams i Alan Alda. Існує багато напрямків імпровізаційного театру: короткі і довгі комедійні форми, мюзикли та імпровізація експериментальна. Імпровізаційний театр добре справджується( не дуже гарне слово, але дослівно – правильно, щось кращого не можу придумати) також у роботі з аматором. Майстер класи, які проводять досвідчені інструктори допомагають зінтегрувати групу, дозволяють руйнувати кордони між людьми і сценічний страх ..

L ² - це є культурно -мистецька співпраця Любліна і Львова, в процесі якої передсім зустрінуться представники "молодого" , шукаючого, незалежного, альтернативного, актуального, сучасного мистецтва і культури. Безпосередній контакт осіб з подібними професіями, мріями, творчими пошуками повинен бути приводом для обміну ідеями, знаннями, досвідом, „know-how” в галузі мистецтва і культури, що у перспективі послужить до створення місцевих громад(співтовариств) в Центральній і Східній Європі.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: