У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:15, 1 Липня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«ФортМісія 2011»:волонтери впорядковують місця поховань жертв Першої світової війни

«ФортМісія 2011»:волонтери впорядковують місця поховань жертв Першої світової війни thumbnail

Під час підготовки фестивалю «ФортМісія 2011» молоді волонтери впорядковують місця поховань жертв Першої світової війни.
Міжнародний фестиваль мистецтв «ФортМісія 2011», офіційна програма якого стартує сьогодні, 1 липня, розпочався з молодіжного табору «На фортах», учасниками якого стала молодь з Галичини, Волині та Закарпаття.
Волонтерський табір організовано Федерацією Скаутів «Галицька Русь» за підтримки Мостиської райдержадміністрації та Фонду Анатолія Лісіцина (Росія, м. Ярославль).
Молоді волонтери допомагають Оргкомітету у підготовці території для проведення фестивалю, а також впорядковують місця поховань жертв Першої світової війни, розташованих в Мостиському районі Львівщини.
Зокрема, на прохання уродженця с. Острожець Мостиського району п. З. Наконечного, не зважаючи на негоду, скаути розчистили територію забутого некрополя часів Першої світової війни в околицях населеного пункту, встановили тут спеціально виготовлений різьблений дерев’яний хрест.
Роботи із впорядкування воєнних некрополів проводяться в рамках міжнародного гуманітарного проекту «Memoria Patriae» (Память Вітчизни), який реалізовується на території Західної України з серпня 2010 р.
За документами, які є в розпорядженні волонтерів проекту «Memoria Patriae», лише в околицях с. Острожець знаходяться три військові кладовища, загальна кількість похованих на їх території - 911 воїнів австро-угорської та російської армій.
Найближчим часом, у співпраці з українськими та закордонними дослідниками та в координації з органами місцевої влади, планується уточнити наявну інформацію та, на підставі отриманих відомостей, продовжити роботи із впорядкування некрополів, встановити відповідні меморіальні таблиці.

Сайт фестивалю: www.formissia.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: