У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:33, 1 Липня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка живопису Богдана Задорожного «Квіти львівських передмість»

Виставка живопису Богдана Задорожного «Квіти львівських передмість» thumbnail

01 - 31.07.2011

Кав’ярня-галерея “Штука”

З 1 по 31 липня, кав’ярня-галерея «Штука» запрошує переглянути виставку живопису Богдана Задорожного «Квіти львівських передмість». Відкриття відбудеться у п’ятницю 1 липня о 18:00, вхід по запрошеннях.
Реалізм Богдана Задорожного м’який і поетичний. Увага автора прикута до квітучих ірисів, міських та морських пейзажів. Роботи виглядають украй простими, що змушує нашу думку, звиклу до пошуків прихованого змісту, спіткнутися. В чому ж справа? Схоже, проста краса природи вже не захоплює. Але ж в літню пору, коли, згадуючи Антонича, «від спеки місто важко дише, й чоло його шорстке й червоне…», так хочеться відпочити від біганини і людського гамору якраз серед гір, лісу чи на березі моря!
Отож, запрошуємо на відпочинок у кав’ярню тих, хто ще залишається у місті впродовж липня.

Довідка:
Народився 9 квітня 1971р. у Львові.
У 1993 – 1999рр. навчався на кафедрі художнього скла у Львівській національній академії мистецтв. Живе і працює у м. Дубляни.
Впродовж кількох років автор працював в Ірландії, яка надихнула його на серію морських пейзажів.
Персональні виставки Богдана Задорожного можна було відвідати у Львові, Трускавці та Дрогобичі, а його роботи знаходяться у приватних колекціях Польщі, Росії, Англії, Ірландії, США.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: