У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:57, 5 Липня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Прем’єра вистави «Останні гречкосій» у НАУД театрі ім. Марії Заньковецької | Вистави

Прем’єра вистави «Останні гречкосій» у НАУД театрі ім. Марії Заньковецької | Вистави thumbnail

10, 12, 15, 20.07.2011
18:00

Режисер-постановник – Орест Огородник
Художник-постановник – Мирон Кипріян
У головних ролях: н. а. України Я. Юхниціький, н. а. України Д. Зелізна, н. а. України П. Бенюк, н. а. України Є. Федорченко, В. Копоть, Н. Московець.

гречкосій

Національний театр ім. М. Заньковецької презентує останню прем’єру 93 театрального сезону. Ця вистава особлива і не повторна, адже її автором і режисером є людина, якій болить за нас – українців. Мова йде про Ореста Огородника, відомого усім творця «Кризи», яка з великим успіхом, вже протягом 2-ох років іде на сцені нашого театру.
Вистава, яку цього разу пропонує до перегляду Орест Огородник, неоднозначна та різноманітна, як людське життя. Проблематика п’єси виходить за межі однієї родини, однієї сім’ї. Тема зачіпає поняття, які формують національну свідомість та ідентичність кожного з нас. Мова йтиме про землю, як символ нації, землю, як складову формування держави та державності.
Чи вміємо ми визначати пріоритети, які формують нас, як націю? Чи здатні ми зрозуміти і почути один одного? Що дорожче гроші чи родина? Кого ми шукаємо і що знаходимо? Що таке любов? Що таке сім’я? За що ми боремось? Це запитання, що постійно кружляють у просторі над нашими головами, як ворони. Це запитання до нашого сумління, до нашої свідомості, до нашого серця. Запитання, які неодноразово кожний з нас хоч раз в житті, але промовляв.
Запрошуємо Вас переглянути нову історію про нас самих, про те, що ми робимо, коли відключається серце і душа, а прорахунок та гроші стають нашими поводарями та божками.
«Останній гречкосій» - лакмусовий папірець, ідентифікатор нашої громадянської, суспільної та життєвої позиції.

Галканова Олеся
Керівник бюро (прес-служба, сайт, PR)
НАУД театр ім. М.ЗаньковецькоїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: