У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:17, 11 Липня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка малярства «Єврейський вимір» | Виставки

Виставка малярства «Єврейський вимір»  | Виставки thumbnail

12 -25.07.2011

Музей Ідей

12.07 о 15.00 за адресою: вул. Валова, 18 а, подвір’я БернарденГарден, Музей Ідей відбудеться відкриття виставки «Єврейський вимір» за участю робіт П. Гуменюка, Є. Колодієва, Ю. Коха, М. Ліщинера, О. Погрібної-Кох, арт-студії «Метаморфози».
Виставка відкрита до 25.07
Вже втретє у Львові відбудеться Міжнародний фестиваль єврейської музики «LvivKlezFest – 2011»!
Цьогорічний Фестиваль у Львові та місяць єврейської культури мають різноманітну насичену програму, яка ламає всі стереотипи та загальноприйняті рамки і буде рівноцінно цікава як поціновувачам запальної клезмерської музики (адже на одній великій сцені збере учасників з різних країн світу: Австрії, Ізраїлю, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії, України, Щвеції), так і тим, хто поважає історію Львова та єврейську культуру. Шанувальникам архітектури та історії ми запропонуємо екскурсії єврейським Львовом, театралам — вистави, меломанам — маленькі та великі концерти, любителям живопису — виставку «Єврейський вимір», яка об’єднала наш фестиваль з проектом МеццоДром (Музей Ідей, Львів).
Виставка «Єврейський вимір» — це багатошарова інтелектуальна конструкція з думок художників в координатах національної самосвідомості.
Цілком очевидно: для того, щоб повноцінно спілкуватися, люди перш за все повинні вміти співіснувати одне з одним, миритися з неминучими розбіжностями поглядів, орієнтацій, стилів життя — «терпіти» кожен кожного, хоч би як важко це не було. Саме від латинського «tolero» — «несу», «витримую», «терплю» — походить термін «толерантність».
Ми щасливі тим, що нам вдалося об’єднати однією темою митців, таких різнопланових за стилістикою, жанрами, образами.
Ми пишаємося, що поруч з унікальними майстрами Львова — Петром Гуменюком, Євгеном Колодієвим, Юрієм Кохом, Михайлом Ліщинером, Ольгою Погрібною-Кох, — знаходяться роботи нашої арт-студії “Метаморфози”, для багатьох учнів якої — це перша можливість заявити про себе.
Наше бієнале є спробою продемонструвати єврейський всесвіт на всіх рівнях і з усіх поглядів: і українських художників, і єврейських, на рівні висоти всесвіту та на побутовому рівні кожної оселі. Сподіваємось, що за допомогою виставки відвідувачі зможуть не тільки скласти для себе маршрут екскурсії єврейським Львовом, а й доторкнутися до історії та філософії єврейського народу, який з XII століття грав суттєву роль у цьому місті художників, музикантів і поетів.

JB

Проект здійснено ВЄБФ «Хесед-Ар’є» (Львів) та Музеєм Ідей (Львів)
Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: