У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:17, 11 липня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка малярства «Єврейський вимір» | Виставки

Виставка малярства «Єврейський вимір»  | Виставки thumbnail

12 -25.07.2011

Музей Ідей

12.07 о 15.00 за адресою: вул. Валова, 18 а, подвір’я БернарденГарден, Музей Ідей відбудеться відкриття виставки «Єврейський вимір» за участю робіт П. Гуменюка, Є. Колодієва, Ю. Коха, М. Ліщинера, О. Погрібної-Кох, арт-студії «Метаморфози».
Виставка відкрита до 25.07
Вже втретє у Львові відбудеться Міжнародний фестиваль єврейської музики «LvivKlezFest – 2011»!
Цьогорічний Фестиваль у Львові та місяць єврейської культури мають різноманітну насичену програму, яка ламає всі стереотипи та загальноприйняті рамки і буде рівноцінно цікава як поціновувачам запальної клезмерської музики (адже на одній великій сцені збере учасників з різних країн світу: Австрії, Ізраїлю, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії, України, Щвеції), так і тим, хто поважає історію Львова та єврейську культуру. Шанувальникам архітектури та історії ми запропонуємо екскурсії єврейським Львовом, театралам — вистави, меломанам — маленькі та великі концерти, любителям живопису — виставку «Єврейський вимір», яка об’єднала наш фестиваль з проектом МеццоДром (Музей Ідей, Львів).
Виставка «Єврейський вимір» — це багатошарова інтелектуальна конструкція з думок художників в координатах національної самосвідомості.
Цілком очевидно: для того, щоб повноцінно спілкуватися, люди перш за все повинні вміти співіснувати одне з одним, миритися з неминучими розбіжностями поглядів, орієнтацій, стилів життя — «терпіти» кожен кожного, хоч би як важко це не було. Саме від латинського «tolero» — «несу», «витримую», «терплю» — походить термін «толерантність».
Ми щасливі тим, що нам вдалося об’єднати однією темою митців, таких різнопланових за стилістикою, жанрами, образами.
Ми пишаємося, що поруч з унікальними майстрами Львова — Петром Гуменюком, Євгеном Колодієвим, Юрієм Кохом, Михайлом Ліщинером, Ольгою Погрібною-Кох, — знаходяться роботи нашої арт-студії “Метаморфози”, для багатьох учнів якої — це перша можливість заявити про себе.
Наше бієнале є спробою продемонструвати єврейський всесвіт на всіх рівнях і з усіх поглядів: і українських художників, і єврейських, на рівні висоти всесвіту та на побутовому рівні кожної оселі. Сподіваємось, що за допомогою виставки відвідувачі зможуть не тільки скласти для себе маршрут екскурсії єврейським Львовом, а й доторкнутися до історії та філософії єврейського народу, який з XII століття грав суттєву роль у цьому місті художників, музикантів і поетів.

JB

Проект здійснено ВЄБФ «Хесед-Ар’є» (Львів) та Музеєм Ідей (Львів)
Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: