У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:16, 11 Липня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Приватний підприємець: практичний досвід виживання в часи змін» – післямова

«Приватний підприємець: практичний досвід виживання в часи змін» – післямова thumbnail

З давніх-давен ніч на 7 липня в Українській історії асоціюється із таємничим святом Івана Купала. Проте, поки дівчатка плели і пускали на воду віночки, у пошуках свого судженого, а парубки відчайдушно шукали цвіт папороті, ми завершували останні приготування до майстер-класу.

DSC_95091-1024x685

Вранці, після насиченої Купальської ночі, коли молодь лише вкладалася спати, найпрогресивніші представники малого бізнесу Львівщини почали з’являтися  у бізнес-центрі Технопарку ЛЗТА.

Саме там у цей день відбувався перший майстер-клас Інни Молодцової “Приватний підприємець: практичний досвід виживання в часи змін”. Після безумовного успіху навчально-практичного  семінару “Податкових Кодекс – просто і ясно”, який пройшов на початку травня цього року, ми вирішили продовжити традицію спілкування провідних фахівців бізнесу із підприємцями Галичини.

DSC_94861-1024x685Інна Володимирівна, фінансовий директор молочної компанії “Галичина” люб’язно погодилася прокоментувати, проаналізувати і роз’яснити учасникам податкове законодавство. Зокрема, йшлося про зміни в спрощеній системі оподаткування обліку та звітності суб‘єктів малого підприємництва (абсолютно нову класифікацію платників податків згідно спрощеної системи оподаткування, об’єкти та бази оподаткування, ставки податку для спрощенців, ведення обліку та складання звітності, відповідальність платника податку), які ймовірно, будуть прийняті ВРУ у вересні та  вступлять у дію з жовтня 2011 року.

DSC_9465-1024x685

DSC_9768-1024x685

DSC_9468-1024x685

Ми вирішили продовжити традицію он-лайн трансляції події. Учасники, які не змогли відвідати майстер-клас, могли перебуваючи вдома чи на роботі безкоштовно прослухати першу частину заходу.

DSC_94921-1024x685

Дмитро Молодцов, приватний консультант з питань фінансової діяльності, сертифікований ДКЦПФР, професійний учасник фондового ринку – зрозуміло і доступно надав інформацію учасникам про пакети «виправдних» документів, які тепер необхідно збирати підприємцям внаслідок скасування свідоцтва про державну реєстрацію. Він також надав кваліфіковані поради з питань оптимізації сплати податків у випадку призупинення діяльності ФОП та процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності ФОП.

DSC_9771-685x1024

Чи не найболючішою темою для вітчизняного підприємця є планові і непланові візити представників податкової інспекції. Саме тому, Інна Володимирівна завершила майстер-клас практичними порадами щодо проходження податкових перевірок.DSC_9667-685x1024

Для визначення ефективності майстер-класу організатори провели тестування учасників (до і після семінару). Результати виявилися приголомшливими! 85% присутніх суттєво підвищили свої результати, найуважніші учасники втричі покращили результат тесту після майстер-класу. Найстаранніших слухачів організатори нагородили чудовими подарунками: DVD дисками із матеріалами навчально-практичного семінару “Податковий Кодекс – просто і ясно” та книжками Віталія Мосейчука – “Податковий Кодекс: білі плями та підводні камені”.

DSC_9787-1024x685

Якщо Ви Не змогли відвідати подію та глибоко шкодуєте тепер про це? Я Вас розумію…проте засмучуватися не слід! Вже у вересні ми проведемо цей майстер-клас ще раз.

А якщо Ви не хочете чекати осені і прагнете з’ясувати для себе деталі найсвіжіших змін у законодавстві, то можете замовити DVD диск із матеріалами майстер-класу Інни Молодцової “Приватний підприємець: практичний досвід виживання в часи змін” на сайті molodtsova.com.ua або за тел. (032) 238-22-50

DSC_9803-1024x685

До зустрічі на наступних заходах, організованих дружньою командою компанії “Чумацький Шлях” та нашими друзями і партнерами.

З повагою,
Надія Лущак
Заступник директора з комунікацій ОБК “Чумацький Шлях”

www.chumakway.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: