У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:49, 18 Липня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Міжнародний проект арт –центру Гудімова Genofond Pinakothek

Міжнародний проект арт –центру Гудімова Genofond Pinakothek thumbnail

19.07 - 14.08.2011

Львівський палац мистецтв

Genofond Pinakothek. Куратор - Павло Гудімов

Олег Грищенко / Юрій Денисенков / Андрій Дудченко / Добриня Іванов / Микита Кравцов / Юрій Кузьменко / Антон Логов / Ніна Мурашкіна / Садан / Володимир Стецькович / Світлана Струк / Руслан Тремба

19 липня
16.00 - прес-конференція за участі Павла Гудімова та художників програми
18.00 - урочисте відкриття виставки Genofond Pinakothek
20 липня
18.00 - лекція Павла Гудімова про стратегії роботи з молодим мистецтвом за участі художників програми "Генофонд"

Всі заходи відбудуться у Львівському Палаці Мистецтв за адресою вул. Коперника, 17
19 та 20 липня вхід на виставку та всі події вільний, з 21 липня по 17 серпня - вхід 10 грн.

У січні 2010 року за ініціативи арт-центру Я Галерея і особисто куратора Павла Гудімова стартувала програма «Генофонд». Від початку це було дослідження молодого, незнаного пласту українського мистецтва, проте це дослідження не зупинилось на стадії спостереження-каталогізації, а має активну процесотворчу компоненту. Протягом року Павло Гудімов безпосередньо працював з кожним з учасників програми, і насправді виконував роль, відведену тьюторам в мистецьких академіях - рецензував, направляв, радив, що почитати-подивитися, знайомив з художниками, підказував ідеї для перших проектів.
Програма «Генофонд» розгортається у кількох напрямках. По-перше, це спільна робота куратора і художника над виставковими проектами. У 2010 році 6 генофондівців показали власні персональні проекти в стінах арт-центру Я Галерея, інші 4 - готують їх у 2011 році. Вагомим фактом також є їхня участь у групових кураторських проектах - виставки генофондlovekiev в Київській міській галереї «Лавра», «Моно» в запорізькій галереї «Ленін», не будучи обмеженими тематичними рамками є певним «зрізом» настроїв молодих художників, що на перетині виявляють універсалії.
«Генофонд. Пінакотека» - важливий крок на шляху інституалізації самої програми як культурного явища і кожного окремого художника. Павло Гудімов, куратор програми «Генофонд» та цієї окремої виставки, так описує її: «Назва виставки природно прийшла до мене після відвідання трьох Пінакотек у Мюнхені. Неймовірно цікаво спостерігати, як нове покоління художників знаходить опору в класичному європейському мистецтві, українській мистецькій традиції й оперує мовою, зрозумілою в глобальному світі. Емоційність, талант, винахідливість, сексуальність - складові нашої «Пінакотеки».
Проект вже розпочав своє виставкове життя у Вільнюсі, у виставковому центрі Вільнюської академії мистецтв Titanikas, і продовжить у багатьох інших містах і країнах.
Наступним містом на виставковому шляху «Генофонду» стане Львів. З 19 липня по 17 серпня у Львівському Палаці Мистецтв пройде масштабна презентація програми: поряд із роботами, створеними протягом останнього року, що розкривають художні стратегії їхніх авторів з різних боків, буде також створено низку site-specific об'єктів.

http://www.yagallery.com.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: