У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:50, 21 Липня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Міжнародний фестиваль незалежного кіно “Кінолев 2011” | Фестивалі

Міжнародний фестиваль незалежного кіно “Кінолев 2011” | Фестивалі thumbnail

21 - 24.08.2011

Музей Ідей

Львівський міжнародний кінофестиваль незалежного кіно «Кінолев» відбувається щороку у Львові у 20-х числах серпня. Цього року фестиваль відбуватиметься у шосте від 21 до 24 серпня.
Цього року наскрізною темою фестивалю стане тема “Кіно як пропаганда”. Щодня проходитимуть тематичні програми, що розкриватимуть ту чи іншу тему (наприклад, фашизм-антифашизм, Україна-Польща, комунізм-імперіалізм тощо) через призму полярних поглядів, втіленних у картинах Олександра Довженка, Лені Рішеншталь, Анатоля Литвака та інших видатних митців, чиї роботи, суперечливі ідеологічни тим не менеш залишаються шедеврами з точки зору кіно. Крім того планується круглий стіл, для участі у якому будуть залучені кінематографісти, історики, культурологи та психологи, які комплексно та різнобічно розглянуть тему пропаганди у кіно зокрема і в мистецтві загалом.
До цієї, основної теми впритул наближається і традиційна вже програма “Інший погляд”, яка цього року презентує молоде кіно Мексики. Стрижнем програми стане альманах “Революція”, який об”єднав в одному проекті десять режисерів, що розглядають тему революції у контексті сучасного життя країни, без гасел та пропаганди.
Щодо класика-патрона, то ним цього року стане Франсуа Трюффо, видатний французький режисер, один із засновників “нової хвилі”. Фестиваль, як і минулого року, планує здійснити переклад та озвучування чотирьох стрічок геніального режисера. Цей захід планується провести разом із посольством Франції в Україні, яке також надає фестивалю субтитровану українською мовою ретроспективу іншого представника французької нової хвилі Еріка Ромера.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: