У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:05, 29 Липня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У «Дзизі» фотоінсталяція Лесі Квик «Живи» | Вичтавки

У «Дзизі» фотоінсталяція Лесі Квик «Живи» |  Вичтавки thumbnail

01-14.08.2011

Галерея “Дзиґа”

У понеділок 1 серпня о 17 год. у галереї “Дзиґа” (Львів, вул. Вірменська,35) відбудеться відкриття фотоінсталяції Лесі Квик «Живи». Експозиція триватиме до 14 серпня.

ЖИВИ

«Сучасне мистецтво ставить на перше місце авторську міфологію. Кожен вибудовує свій світ відповідно до особистих смаків і переконань. Твір - кінцевий продукт авторського форматування, кадрування, стилізування первинної ідеї, джерелом якої завжди є реальне життя, до якого б ступеню його не трансформував кожен окремий автор.
Зазвичай Леся переповідає сюжети, які впали їй в око, засобами графіки і живопису. Цього разу вона обрала формат фотографії, як найбільш дистанційований від свого творчого почерку, для того, щоби показати первісний поштовх творчості – реальне життя. Кожен з цих сюжетів, які трапились на львівських вулицях, міг би стати її картиною. «Переведений» в живопис чи графіку, кожен сюжет набув би статичної виваженості, солідності, узагальненої опрацьованості «для вічності». Видрукуваний великим форматом, він, з одного боку – привертає увагу глядача максимально пропорційним відповідно до «живої» реальності масштабуванням, з другого – завдяки «випадковому» кадруванню максимально зберігає «правду життя» такою, як вона є в реальності.
Таким чином, на мою думку, виставка «Живи» мала б привернути увагу глядача до цінності життя як такого, в усіх його найтривіальніших дрібницях, і, одночасно – до цінності його подальшої авторської інтерпретації в творчості художника».

Наталка Космлінська

Довідка:

Леся Квик народилася 1967 р. у місті Львові.
1983-19887 р. Навчання у Львівському училищі прикладного мистецтва ім. Івана Труша.
В 1997 р. закінчила Львівську національну академію.
З 1988 р. бере участь у виставках.
Роботи закуплені Львівською картинною галереєю, Національним музеєм у Львові, та приватними колекціонерами.
В 2006 р. дипломант стипендіальної програми Gaude Polonia.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: