У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:18, 29 Липня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестивалі сучасного мистецтва «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові. Школа перфомансу» та «MediaDepo»

Фестивалі сучасного мистецтва «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові. Школа перфомансу»  та «MediaDepo» thumbnail

28.07 - 04.08.2011

«MediaDepo»: Центр міської історії (Богомольця, 6), Музей Ідей (вул. Валова, 12)
«Дні Мистецтва Перформанс у Львові»: галерея «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35), історична частина міста

Із 28 серпня до 4 вересня у Львові четвертий рік поспіль відбудуться потужні фестивалі сучасного мистецтва «Дні Мистецтва Перфоманс у Львові. Школа перфомансу» та «MediaDepo». Програма фестивалів буде підсилена презентаціями нових авторських проектів.

«Дні мистецтва перфоманс у Львові. Школа перфомансу» – це перший та наразі єдиний щорічний фестиваль мистецтва перфомансу у Львові та в Україні! Він поєднує зустрічі з митцями, лекції, відеопокази та, власне, виконання перфомансів, авторами яких є як відомі та знані майстри, так і молода та цікава генерація перфомерів. За час існування фестивалю куратори запрошували до участі перфомерів з України, Польщі, Литви, Білорусі, Ізраїлю, Австрії, Швейцарії.
Цього року, як куратор, до проекту «Дні мистецтва перфоманс» долучається Тамар Рабан з Ізраїлю, разом з котрою на фестиваль приїдуть відомі ізраїльські перфомери Яаків Хейфец, Бені Корі та Кінерет Макс. Поза тим, фестиваль очікує на участь молодих перфомерів із Польщі -Йоанна Оґроднік, Сильвестр П`ясецьки, Міхал Д`яковскі, радикальних мистців з Росії Александра Шабурова та В`ячеслава Мізіна (арт-група «Сініє носи»). Україну на цьому фестивалі представлять Влодко Кауфман, Мирослав Вайда, Володимир Топій та Василь Бажай.
Єдина в Україні «Школа перфомансу» проходить з ініціативи та під керівництвом авторитетного польського перфомера Януша Балдиґи. На його запрошення лекції читають провідні теоретики історії перфомансу: 2009 р. ? швейцарська дослідниця перфомансу, професор Базельської академії мистецтв Сибіл Омлін, 2010 р. ? майстриня перфомансу та аналітик сучасного мистецтва з Австрії Барбара Штурм.
Тема тогорічної «Школи»: «Межі простору — мистецтво подолання кордонів».
Як і кожного року, по завершенню навчання учасники продемонструють свої перфоманси. «Школа перфомансу» викликає ажіотаж серед студентів мистецьких навчальних закладів цілої країни, адже навчання у «Школі» досі залишається єдиним шансом оволодіти цим видом мистецтва. Минулого року «Школу» відвідало близько 40 «учнів» зі Львова, Тернополя, Чернігова, Харкова та Києва.
координатори «Дні мистецтва перфоманс у Львові. Школа перфомансу»: Влодко Кауфман, Ліда Савченко-Дуда
деталі www.dzyga.com/dp
проект здійснено за підтримки програми і? Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»

«MediaDepo» – ініціатива, яка прагне до синтезу практик сучасного мистецтва та технології. Фестиваль щороку представляє кращі твори різних європейських медіа-фестивалів, влаштовує обговорення те демонстрації медіа-проектів.
Цьогоріч фестиваль проходитиме під гаслом «Чому страждає Прометей?» (мистецтво у добу технологічних катастроф). У 2011 році людство відзначає 50-річчя польоту людини у космос і разом з цим 25-річчя Чорнобильської катастрофи.
Особливістю цьогорічного «МедіаДепо» є участь британського дуету Semiconductor з інсталяцією «Сонячний вітер» та презентації, майстер-клас і перфоманс Вроцлавського центру медіа мистецтва WRO. На фестивалі відбудеться перегляд творів минулорічних переможців найважливішого європейського фестивалю медіа-мистецтва Ars Electronica, ознайомлення з творчістю російського проекту Кібер Брати та румунського фестивалю Simultan. Також під час фестивалю триватимуть майстер-класи WRO щодо використання вільного програмного забезпечення для створення сучасного мистецтва. На додаток у Львові відбудеться світова прем’єра проекту «EU Tracer» – аудіовізуального інтерактивного перфомансу Павела Яніцкого.
координатор «MediaDepo»: Богдан Шумилович
деталі www.mediadepo.org.ua

Організатори фестивалів: Інститут актуального мистецтва, Мистецьке об’єднання «Дзиґа» , Польський Інститут у Києві, громадське об’єднання «Вірменська - тридцять п`ять», Посольство держави Ізраїль в Україні, Центр міської історії Центрально-Східної Європи, «Музей ідей» , Львівська міська рада, Британська рада в Україні, WRO Center, фундація «TransKultura»Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: