У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:18, 1 Серпня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Грузинський Державний Академічний ансамбль «Erisioni» з програмою «Georgian Treasure» «Грузинські скарби»

Грузинський Державний Академічний ансамбль «Erisioni» з програмою «Georgian Treasure» «Грузинські скарби» thumbnail

24.10.2011 (понеділок)
19:00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницької

Своїми магічними дійством ансамбль дивував Париж, Женеву, Нью Йорк, Лос Анджелес, Чикаго, Мадрид, Пекін, Москву, Сінгапур і багато інших міст в більш ніж 120 країнах світу.Їх шоу - одне з кращих на планеті. Ансамбль протягом двох годин представляє на сцені грузинську народну музику і танці у неповторних національних костюмах, що відображають національний характер і душу різних куточків Грузії.
Ансамбль був створений в 1885 році. У ньому близько 100 артистів різних поколінь. Сьогодні «Ерісіоні» називають «Музеєм Фольклору Грузії». До свого 125 - річчя колектив представить унікальне за масштабом та оформленням шоу, яке вразило весь світ «Georgian Treasure»
Навіть колеги-конкуренти, - керівники танцювальних ансамблів «Сухішвілі-Рамішвілі» і «Руставі» зійшлися в думці про те, що і барвисті костюми, і розкішне освітлення, і сучасна звукова техніка, і навіть додана до народних інструментів бас-гітара, все це тільки підсилює відчуття від істинно грузинського духу.
«Erisioni» - це не тільки чудові танцівники, а й віртуозні музиканти. Неймовірно експресивні танцювальні рухи, казкові музичні інструменти і чарівний багатоголосий спів.
Тут присутні і поєдинки, і імітація скачок, і запаморочливі піруети і фуете танцюристів з приземленням на коліна. Танцюристи показують неповторну техніку, будучи єдиними в світі артистами, здатними танцювати на "тойпойнт" в м'яких шкіряних балетних туфлях.
Висота їх стрибків, синхронне і, одночасно з цим, різноманітне виконання рухів, справляють незабутнє враження.

Отже, зустрічайте! Вперше у Львові Національний балет Грузії «Erisioni»!

Матеріали сайту: http://www.dikart.com.ua/Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: