У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:34, 1 Серпня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ярмарок спорту 2011 | Спортивні події

Ярмарок спорту 2011 | Спортивні події thumbnail

8-10.09. 2011

Спортивний комплекс «Динамо» (вул. Вітовського, 53)
Парк культури імені Богдана Хмельницького
ї

У вересні Львів перетвориться на великий спортивний майданчик. Протягом трьох днів, з 8 до 10 вересня, у місті вдруге проходитиме Ярмарок спорту.
Ярмарок спорту – масштабна акція, яка спрямована на промоцію ведення здорового способу життя, фізичної активності та спорту серед дітей та молоді міста.
У приміщенні спортивного комплексу «Динамо» кожна спортивна федерація представлятиме свій вид спорту в спеціальних боксах. Тут можна буде ознайомитися з діяльністю спортивних клубів, поспілкуватися з їх керівниками та тренерами, отримати буклети чи флаєри з інформацією про спортивні секції та осередки.
Крім того, учасники Ярмарку проводитимуть показові виступи чи майстер-класи на центральному майданчику в спорткомплексі, а також на території парку культури ім. Б. Хмельницького. Таким чином, відвідувачі Ярмарку матимуть можливість не лише подивитися на різні види спорту, а й спробувати себе в них.
На Ярмарку будуть представлені різні види спорту, як традиційні, так і сучасні. Серед них – танці, футбол, флорбол, карате, дзюдо, стрільба з лука, фехтування, волейбол, бадмінтон, велоспорт, гірськолижний спорт, плавання, шахи, легка та важка атлетика, гімнастика, бокс, рукопаш-гопак, шейпінг, йога, східні єдиноборства, гунфу, кік-боксинг, регбі, п’ятиборство тощо.
Переконувати дітей, що спорт – це корисно і цікаво, допоможуть львівські та українські спортивні зірки, які відвідають Ярмарок.

Організатори:
об’єднання «САМОПОМІЧ»
управління внутрішньої політики Львівської міської ради
спортивні федерації м. ЛьвоваВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: