У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:59, 3 Серпня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль вуличних квіткових композицій «Leo Flower 2011»

Фестиваль вуличних квіткових композицій «Leo Flower 2011» thumbnail

01 - 24.08.2011

тераса «Кафе 1» (пл. Катедральна)

Центр Львова, де так багато сірого каменю і так мало зелені і яскравих кольорів – ідеальний «сценічний майданчик» для квіткових фантазій його мешканців. Згадайте вигадливо «уквітчані» вулички старих міст Європи, які ви бачили на власні очі чи на фото друзів-знайомих, в телевізорі чи Інтернеті, знайдіть кілька хвилин вільного часу – і «вперед»!
У центрі уваги Першого Львівського Фестивалю вуличних квіткових композицій – взуття!!! Адже чим насправді є горщик для квітки, як не способом забезпечити «модним взуттям» її коріння? Тож маєте нагоду не тільки подарувати нове життя своїм старим мештам, а й «вихлюпнути» всі свої рукодільні таланти: плетення, гачкування, розмальовування, обв’язування, аплікацію, ліплення, різьблення, інкрустацію бісером чи будь чим іншим….!!! Ваш авторський креатив не тільки має шанс стати «родзинкою» рідного міста, але й, можливо, надихне професійних дизайнерів.
До участі запрошуються всі бажаючі! Но так как погода не очень хорошая, для участия понадобится купить осеннюю куртку женскую, ведь в это время очень часто идут дожди. Вариантов множество, но мода в этом году на светлые тона с большими карманами.
Ініціатори фестивалю: КМЦ Львівський Палац Мистецтв та ТЗОВ «Системи швидкого харчування» ТМ «Cafe 1», за сприяння Управління культури Львівської міської адміністрації.
Мета фестивалю: перетворити старий центр Львова на територію «квітучої фантазії» і в прямому, і переносному сенсах, та надихнути львів’ян на творче життя за дверима власного помешкання.
Термін та місце подачі композицій: 1-23 серпня, пл. Катедральна, 5.
Фестивальні композиції можна буде побачити на пл. Катедральній на терасі «Кафе 1» від 1 серпня і до кінця вересня.
Журі , що складатиметься із митців, професіоналів ландшафтного дизайну, флористів та шанувальників Львова, працюватиме 24 серпня.
Оголошення підсумків конкурсу та урочисте врученням премій переможцям – 24 серпня о 16:00!
Призовий фонд фестивалю: перше місце – 1000 грн. друге – 300 грн., третє – 200 грн.
Окремий приз глядацьких симпатій передбачає вечерю на двох у ресторані.
Від появи першої композиції і до 23 серпня глядачі зможуть голосувати: шукайте урну для бюлетенів на терасі «Кафе 1».
Окрема номінація, присвячена 20-річчю Незалежності України – «Національний чобіток» – надає простір творчості на теми національного колориту та національної історії.

Наш Львів потребує нашої фантазії!

Джерело: http://kultura.lviv.ua/Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: