У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:02, 9 Серпня, 2011

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фотовиставка Адама Вальчика | Виставки

Фотовиставка Адама Вальчика | Виставки thumbnail

10.08.2011 (середа)
17.00

Арт-кафе «Квартира 35»

10 серпня о 17 год. у арт-кафе «Квартира 35» (вул. Вірменська,35, "Дзиґа" 2-ий поверх) відкриється фотовиставка Адама Вальчика – польського фотографа, архітектора і консультанта будови стадіону на EURO2012 у Львові. світлинах автор передає свої враження від Львова та його мешканців.

Про автора:

Народився в Польщі, працював в Гданську (Польща), Алжирі.
З 1986 року проживає в Німеччині.
З 2006 року проектує і консультує стадіони в Польщі.
Від травня 2011 консультує проект і будову стадіону на EURO2012 у Львові.

Адам Вальчик: «Як архітектор, я одразу закохався у Львів. Фотографуючи красу цього міста, поступово відкривав для себе також різноманітні, цікаві а часом екзотичні і навіть кумедні постаті і ситуації. З часом тема людей у Львові заполонила мою цікавість щонайменше так само, як і архітектура.
Будучи джазовим фанатом , я одразу ж став постійним відвідувачем арт-кафе «Квартири 35». Протягом трьох місяців разом з моїми друзями тут о проведено багато спільних вечорів, які були насичені неповторною атмосферою і чудовою музикою.
В один момент я відчув потребу об’єднати всі ці відчуття і спостереження і закарбувати їх.
Саме так виникла ідея створення цієї виставки. У джазово-мистецькій атмосфері «Квартири 35» я прагну поділитися поглядом іноземця на мешканців Львова, таких захоплюючих, колоритних і невід’ємних від історичного і актуального характеру відкритого міста, яким завжди був і залишається Львів».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: